Külluslik galerii: Haapsalu Jaanitule teine päev oli veelgi meeletum kui esimene

Haapsalu Jaanitule teine päev sai hoo sisse! Eilsed kontserdid ja trall on kehad ja hinged juba soojaks teinud ning jaanilaupäeva pidustused tõotavad tulla veelgi uhkemad! Vaata galeriid ja saa peomelust osa! 

23. juuni Haapsalu Jaanitule teine päev avas uksed juba kell 15.00. Esimesena astus üles DJ Allan Roosileht, kes soojendas lava kuni 17.30, mil tema koha võttis lembelaulik Jüri Homenja. 19.00 - 20.00 kütab rahva kuumaks Beebilõust. 20.00 - 21.00 lubatakse korraldajate poolt üllatusesinejat, millele järgneb kõva nostalgialaks: Caater, Cityflash ft. Laura-Ly ning suure pauguna legendaarne Scooter!

22. ja 23. juunil 2018 teist korda toimuva Haapsalu Jaanitule peaesineja on maailma tehnomuusika superstaar Scooter. Artist toob lossihoovi kaasa suurejoonelise heli- ja valguspargi, võimsad LED-ekraanid ja ohtralt pürotehnikat.

Eestikeelset- ja meelset programmi hiavad üleval Üllar Jörberg, 2 Quick Start, Caater, Tuberkuloited, Põhja-Tallinn, Cityflash feat Laura Ly. Õhtuid juhib legendaarne DJ Allan Roosileht.

Scooter on juba viimased 25 aastat olnud tantsumuusika suur täht ning andud välja 19 albumit, mida on saatnud suur müügiedu. Tehno- ja tantsumuusika legend on enim tuntud oma suurhittidega  «Fire», «How Much is the Fish», «Maria», «4 am» ja «Hyper, Hyper».