L, 28.11.2020

Telemeteoroloog pani ta kehakaalu kritiseerinu paika

Nazaneen Ghaffar

FOTO: twitter.com

Briti Sky News kanalil alates 2010. aastast telemeteoroloogina töötav Nazaneen Ghaffar langes Twitteris oma kehakaalu pärast kriitika alla.

33-aastase Ghaffari sõnul sai ta hiljuti sõnumi, milles  tal soovitati kehakaalu langetada, teatab mirror.co.uk.

Nazaneen Ghaffar

FOTO: Facebook.com

Sõnumis oli: «Sa kas langetad 12 kilogrammi kehakaalu või lõpetad küljega seismise. Näha on, et sul on liigseid kilosid. Sinu sotsiaalmeedia piltide järgi tean, milline sa varem olid. Võta end käsile, lõpeta süsivesikute söömine ja langeta kaalu,» teatas Stephen Hayesi nimeline mees oma tviidis.

Ghaffar vastas kritiseerijale: «Miks minu kehakaal on sinu probleem? Mõtle enne, kui midagi ütled. Sa ei tunne mind ega tea, kes ma olen. Olen ikka mina ise ja seda hoolimata sellest, kui palju ma kaalun. Vaid see on tähtis,» vastas telemeteoroloog.

Nazaneen Ghaffar

FOTO: Facebook.com

Ghaffar sai selle vastuse eest teistelt Twitteri kasutajatelt kiita.

«Kohutav kriitika, kuid sa vastasid sellele tegelasele hästi,» teatas Ghaffari kolleeg, Sky Sportsi jalgpallikommentaator Gary Taphouse.

Veel üks isik kirjutas, et telemeteoroloogi kehakaalu kohta käiv kommentaar on naeruväärne ja ta ei pea kellegi käsul hakkama kaalu langetama.

«Ära pane sellist kriitikat tähele. Olen sinu ilmaennustusi vaadanud aastaid, need on professionaalsed, kuid samas ei puudu neist huumor,» kiitis veel üks kolleeg.

Neljas inimene sõnas, et kui Ghaffar on kaamerate ees, siis kogu aeg paistab päike.

Nazaneen Ghaffar

FOTO: twitter.com

Ghaffar tänas Twitteris teda toetanuid, kuid kahetseb, et üldse viitsis kritiseerijale vastata.