TOP 30: Elva räpimöllust patuse vanalinnani - Elu24 fotograafi valik nädalavahetuse kuumimatest kaadritest
Galerii

Sel nädalavahetusel toimus üle Eesti nii palju ägedaid pidusid, millest Elu24 fotograaf valis välja kõige võimlamas hetked. Vaata, milliseid emotsioone pakkus see nädalavahetus linnamelus või festivalihoos. 

Nädalavahatuse kõige rajum pidu oli kahtelmata Eesti Hip Hop Festival Elvas. Eks iga festivali juurde kuulub tubli annus piinlikke momente, millega enamasti tuleb korraldajatel ning ametivõimudel rinda pista. 

Vaata täieliku möllugaleriid SIIT

Pühapäeval toimus Balti Jaama Turul lihatööstuse vastane meeleavaldus «Tõekuubik».

See oli rahumeelne paigalseisev meeleavaldus, mis sarnanes kunstietendusele. meeleavaldusel näidati möödujaile videosid enim levinud viisidest, kuidas loomi ekspluateeritakse, ka kohalikes farmides.

Vaata tervet galeriid SIIT

Tallinnas toimunud Ironmanil võistles teiste seas ka näitleja Raivo E. Tamm jõudis õnnelikult finišisse. Raivo kallis abikaasa Helena Merzin-Tamm oli ka publiku seas juubeldamas ja elas mehele igati kaasa.

Vaata emotsionaalset spordigaleriid SIIT

Reedel ja laupäeval toimus Põlvas juba kuuendat korda Intsikurmu Festival. Ürgses metsapargis toimus atmosfäärifestival kutsus külastajaid sisuka programmi, arvukate artistide, kunstiinstallatsioonide,  metsarestoranide ja Lastekurmuga.  

Vaata maagilist melu SIIT 

Ka igavene «Bermuuda» läbu ei jäta külmaks. Vaata, kuidas ööelu Tallinnas lokkab SIIT