L, 6.03.2021
Nike

Ott Lepland esitleb oma uut plaati «Laulan ma sind»

Ott Lepland

FOTO: Mihkel Uba

Ott Leplandi uuea albumi «Laulan ma sind» esitluskontsert toimub 4. novembril Rock Cafes. Kontserdil on kaastegev Lenna Kuurmaa koos bändiga.

Ott Leplandi teisel albumil on üksteist lugu, millest viie meloodia autor on laulja ise. Ülejäänud palad on bändiliikmete Kaspar Kalluste ja Tarvi Kulli ning muusikutest sõprade Laur Joametsa, Taavi Paometsa ning Janno Reimi looming. Sõnade autoriteks on lisaks Otile ka Aapo Ilves ja Maian Kärmas.

Leplandi enda sõnul on uus album esimesest oluliselt raadiosõbralikum. «Minu arvates sobivad kõik sellel leiduvad lood raadiotes mängimiseks. Kuulajad saavad nüüd ka minust kui laulukirjutajast rohkem teada ja hinnanguid anda– kui esimesel plaadil oli minu loomingut kaks lugu, siis nüüd lausa viis,» rääkis mees ise.

Lepland lisas, et albumile kirjutati muusikat pikka aega ning alates augustist on stuudios salvestatud. «Plaat on stiililiselt erinev ja eksperimentaalne. Sellel leidub rahulikke mõtlikke ballaade, kiireid indie-muusika sugemetega lugusid ning brit-popi, mõnes loos on ka bluesi elemente,» ütles Lepland.