Lennusaatja lasti pärast kallima abieluettepanekut lahti

Abieluettepanek viis lennusaatja vallandamiseni

FOTO: Kuvatõmmis videost

Hiina-sisesel lennureisil palus lennusaatja poiss-sõber kõikide pardal olevate inimeste ees naise kätt. Mõned kuud hiljem vallandati naine reisijate turvalisuse ohtuseadmise pärast.

China Eastern lennufirma lennureisil Shaanxi provintsist Yinchuanisse Hiina rahvavabariigis palus ühe lennusaatja poiss-sõber naise kätt, kirjutas nextshark.com. Naine ütles jah ning oli kogu kogemusest niivõrd liigutatud, et hakkas nutma.

Abieluettepanek viis lennusaatja vallandamiseni

FOTO: Kuvatõmmis videost

Natuke aega pärast abieluettepanekut ütles pisarsilmne reisisaatja läbi mikrofoni kõikidele pardalolijatele: «Ma tõesti ei teadnud, et mu poiss-sõber sellel reisil mu kätt palub, tänan teid kõiki olemast meie tunnistajateks.»

Videos kuuldav hääl, mis on usutavasti ühe reisija oma, lisas, et kõik lennukil olijad olid romantilisest žestist liigutatud. Kõik toimus umbes pool tundi pärast õhkutõusu.

Mõned kuud hiljem aga lasi lennufirma naise lahti, kuna ta jättis tol hetkel reisijate turvalisuse unarusse. Lennufirma sõnas, et keset lendu tehtud abieluettepanek oli reisijate seas tekitanud segaduse ning selline vastutustundetud käitumine seadis ohtu reisijate turvalisuse.

Abieluettepanek viis lennusaatja vallandamiseni

FOTO: Kuvatõmmis videost

Selle järel hakkasid paljud inimesed internetis vaidlema, kas paar ikka käitus õigesti. Mõned kritiseerisid lennufirmat nende jäikade reeglite pärast ja ütlesid, et nad on «südametud». Pealegi, lennusaatja ju ei teadnud oma poiss-sõbra plaanidest midagi.

Kuid teised ütlesid, et paar ei oleks tohtinud töö ajal teisi inimesi oma eraasjadesse tõmmata, eriti veel, kui üks neist töötab alal, mis hõlmab avalikku turvalisust.