L, 19.09.2020

Austraalia meedia uriseb: miks rase hertsoginna Meghan nii paljastavat kleiti kandis

Briti prints Harry ja ta naine, Sussexi hertsoginna Meghan on kuni 31. oktoobrini visiidil Austraalias, Uus-Meremaal, Tongal ja Fidžil, kus neil on kümneid ametlikke ja mitteametlikke kohtumisi.

Hertsoginna Meghan üllatas täna 22. oktoobril Austraalias Queenslandis Fraseri saart külastades üsna paljastava kleidiga, sattudes kohaliku meedia kriitika alla, et ta näitas endast rohkem, kui oleks tohtinud.

Prints Harry ja Sussexi hertsoginna Meghan Fraseri saarel

FOTO: Chris Jackson / PA Wire/PA Images/Scanpix

Prints Harry kaasal oli seljas Los Angelese rõivabrändi Reformation linasest valgete ja hallide triipudega pikk suvekleit, millel olid peenikesed õlapaelad, lai vöö ja ühel küljel lõhik.

Prints Harry ja Sussexi hertsoginna Meghan Fraseri saarel

FOTO: PA / PA Wire/PA Images/Scanpix

Nii kükitades kui tuulehoo tõttu paljastus mitmel korral Meghani jalgade ülaosa, mille tõttu kriitikud urisesid, kas hertsoginnal ikka sobis ametlikul sündmusel ja rasedana nii paljastavat kleiti kanda.

Prints Harry ja Sussexi hertsoginna Meghan Fraseri saarel

FOTO: DARREN ENGLAND / AFP/Scanpix

Mitmed väljaanded võrdlesid Meghani säärepaljastusfotosid printsess Dianast 1980. aastal tehtud fotoga, millel on ta koos väikelastega. Sel pildil on näha Dianat peaaegu läbipaistvas seelikus.

Moeloojate arvates valis Meghan õige riietuse, sest selles oli tal rasedana mugav.

Prints Harry ja Sussexi hertsoginna Meghan Fraseri saarel

FOTO: DARREN ENGLAND / AFP/Scanpix

Kuigi Sussexi hertsoginna peab alluma Briti kuningakoja rõivaetiketile, on ta juba mitmel korral sellele vilistanud ning kandnud ametlikel sündmustel selliseid riideid, millised temale sobivad ja meeldivad.

Fraseri saar asub Austraalia mandri idaranniku lähedal Vaikses ookeanis. Saare pikkus on umbes 120 kilomeetrit ja pindala 1840 ruutkilomeetrit. Tegemist on maailma suurima liivasaarega, mis kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse. Valdav osa saarest kuulub Great Sandy rahvusparki.

Austraalia Fraseri saar kaardil

FOTO: Wikipedia.org