«Sõprade» staar David Schwimmer: kinnitan, et Briti politsei ei otsi mind

David Schwimmer

FOTO: Xavier Collin/Image Press Agency / Xavier Collin/Image Press Agency/Scanpix

Briti Blackpooli politsei otsib taga varast, kes oma välimuselt on väga sarnane menusarja «Sõbrad» (Friends) staari David Schwimmeriga.

Blackpooli politsei sotsiaalmeedia postituse kohaselt on tagaotsitav mees varas, kes viis poest mitu õlut kaasa, jäädes samas turvakaamera vaatevälja. Politsei palus kodanike abi mehe isku kindlakstegemiseks ja tabamiseks.

Briti Blackpooli politsei poolt avaldatud kaader poevargast

FOTO: SWNS.com / SWNS.com/Scanpix

Politsei avalikustas kaadrid turvakaamera salvestisest ja teravsilmsed vaatajad märkasid, et see mees on nagu David Schwimmer.

David Schwimmer

FOTO: Xavier Collin/Image Press Agency / Xavier Collin/Image Press Agency/Scanpix

Selles juhtumis võttis sõna ka 51-aastane Schwimmer, kes kinnitas sotsiaalmeedias, et Briti politsei ei otsi teda, sest õllevargusjuhtumite ajal oli ta oma kodumaal USAs.

«Politseinikud, kinnitan teile, et see ei ole mina. Nagu minu postitusest näha võite, olen New Yorgis. Töökale Blackpooli politseile soovin juhtumi lahendamisel edu,» kirjutas näitleja.

David Schwimmer kehastus brit poevargaks

FOTO: David Schwimmer / SWNS / David Schwimmer / SWNS/Scanpix

Schwimmer postitas ka video, millel teda on näha kandmas umbes samasuguseid riideid nagu olid varga seljas ning tal on käes õllepurgid.

Schwimmer kehastas seriaalis «Sõbrad» Ross Gellerit.

Kaader seriaalist «Sõbrad». David Schwimmer Ross Gellerina (vasakul), Matthew Perry Chandler Bingina ja Matt LeBlanc Joey Tribbianina

FOTO: Paul Drinkwater/NBCU/SIPA / Paul Drinkwater/NBCU/SIPA/Scanpix