Erna Husko kuum sotsmeedia profiil ehk parimad korrad, mil kehavõlur oma trimmis pepsi paljastas!

Erna Husko

FOTO: Instagram

Fitnesskaunitar Erna Husko on sotsmeedias kibe käsi, läkitades Instagrami vaat et iga päev midagi uut. Nõnda võibki juhtuda, et nii mõnigi eriti kelmikas kaader jääb kahe silma vahele - pole hullu, sest Elu24 koondas kokku kehavõlur Husko viimase aja kõige kuumemad pildid, et saaksite neile pilgu peale visata!

Erna Husko on fitnessmodell, blogija ja sotsiaalmeedia influencer, kes kuni 12. eluaastani elas Soomes ning seejärel kolis Eestisse.

Tema tegemistel hoiab Instagramis silma peal märkimisväärselt ligi 48 tuhat fänni. Võrdluseks: Paljal Porgandil on ligi 39 tuhat jälgijat ning Brigitte Susanne Hundil näiteks ligi 41 tuhat fänni.

Oma fänne kostitab kaunis fitnessmodell alatihti pepupiltidega, millest on aja jooksul saanud lausa tema firmamärk. Kurjad keelad sosistasid aga jaanuarikuu alguses, et modellikese tagumik on võlts, ent Husko lükkas kiirelt kõik valesüüdistused tagasi.

«Kõik, mis olen teinud, on tuhanded tunnid trenne ja tervislikud eluviisid,» kinnitas fitnessikaunitar Elu24le toona. Loe rohkem sellest SIIT! 

Intervjuus MyHitsile rääkis Husko, et alustas tagumikuprogrammiga oma kehakaalu tõttu. «Miks ma hakkasin sellega pihta, oligi see, et ma olin nii peenike ja ma tahtsin tegelikult vormi saada ja naiselikum välja näha,» sõnas ta.

«Ja siis ma mõtlesingi, et tahaksin tuharatele keskenduda ja nii ma tegingi sellest elustiili,» sõnab Husko, kellele võiks vabalt kuuluda Eesti kõige kaunima tagumiku tiitel.

Ent vaatame nüüd ka pilte: