T, 27.10.2020

Video: režissöör Quentin Tarantino abiellus iisraeli poplauljaga

Quentin Tarantino ja Daniela Pick 2017. aasta juunis Los Angeleses

FOTO: Mario Anzuoni / Reuters/Scanpix

Ameeriklasest režissöör Quentin Tarantino abiellus 28. novembril oma Los Angelese kodus iisraellannast laulja ja modelli Daniella Pickiga.

Praegu 55-aastane Tarantino ja 35-aastane Pick kohtusid esmakordselt 2009 Iisraelis, kus tuntud režissöör reklaamis oma filmi «Inglorious Basterds» (Vääritud tõprad). Neil oli mitu aastat kokku-lahku suhe, lõpuks nad kihlusid 2017. aasta suvel, teatab people.com.

Nende kihluspeol osalesid mitmed esimese järgu staarid nagu Bruce Willis, Samuel L Jackson, Uma Thurman, Harvey Keithel ja Diane Kruger.

Tarantino eelmine pikaajaline kallim oli filmikostüümide disainer Courtney Hoffmann.

Tarantino ja Pick ei ole varem abielus olnud, see on nende mõlema esimene abielu.

Quentin Tarantino ja Daniella Pick 2017

FOTO: Oconnor / AFF/PA Images/Scanpix

«Kui ma teen tööd, siis ma teen tööd. Ma ei tegele mitte millegi muuga. Minu elu keerleb filmide ümber, mul ei ole naist ega last,» sõnas kuulus režissöör 2009. aasta intervjuus.

Tarantino sõnas nüüd, et tahab teha veel paar filmi, kuid siis plaanib pensionile jääda. Ta tahab lapsi saada ja nendega koos olla. 

Quentin Tarantino 2016. aastal

FOTO: Danny Moloshok / Reuters/Scanpix

Pick alustas oma lauljakarjääri 2000. aasta alguses, lauldes koos oma õe Sharonaga, kuid siis tegi soolokarjääri. Õed pääsesid 2005. aastal oma palaga «Hello, Hello» Iisraeli lauluvõistlusele, kus valiti laul Eurovisionile.

Picki isa on Iisraelis tuntud laulja ja laulukirjutaja Tzvika Pick, kelle palad olid 1960. - 1970. aastatel väga populaarsed.

Ta laulis Broadway muusikali «Hair» Iisraeli variandis peaosa.

Kui Daily Mail küsis 2017 lauljalt ta tütre kihlumise kohta tuntud režissööriga, vastas ta, et nende pere on selle üle rõõmus ja ta soovib neile «mazel tov».

Quentin Tarantino filmograafiasse kuuluvad sellised menukad linateosed nagu  1994. aasta «Pulp Fiction», 2003 ja 2004 «Kill Bill vol 1 ja 2», 2012 «Django Unchained» (Vabastatud Django) ja 2015 «The Hateful Eight» (Vihane kaheksa).

Quentin Tarantino 1994 filmi «Pulp Fiction» võttel

FOTO: Rights Managed / Ronald Grant Archive / Mary Evan/Scanpix

«Kill Bill: Vol 1». Pildil Uma Thurman

FOTO: Rights Managed / Ronald Grant Archive / Mary Evan/Scanpix

«Kill Bill vol 2». Pildil David Carradine ja Uma Thurman

FOTO: Rights Managed /Miramax Films/Scanpix