Galerii: vaata, kuidas Tallinnas valiti esimest korda Eesti ilusaimat vanaema

Täna valiti Tallinnas klubis Privé suurejoonelisel iluduskonkursil Grandma Universe/Classic Estonia 2018 Eesti ilusaim vanaema. Peatiitlile ja kroonile pretendeerisid 16 osalejat. Vaata galeriid!

Tänavu toimus esmakordselt Eestis iluduskonkurss, mis on mõeldud just vanaemadele. Iluduskonkursi finaal toimus täna ning võistlustules oli 16 naist vanuses 43-68 eluaastat. Angel Models Agency korraldatud ürituse kaks võitjat saavad võimaluse esindada Eestit Bulgaarias rahvusvahelisel iluduskonkursil Grandma Universe 2019.

Konkursi korraldaja Anna Mikkoneni sõnul on konkursi osalejad teinud läbi suure töö. «Nägime, kuidas naised muutuvad aina ilusamaks ja enesekindlamaks. Vanaaegsed klišeed dikteerivad, et vanaema koob sokke, küpsetab pirukaid ja keedab moosi. Kuid sirvige meie konkursi galeriid, kas seal on vanaemad, ei, piltidel on ilusad ja sihvakad naised!» rääkis Mikkonen. 

Milla Karpikova, kes on tuntud kui naistele mõeldud Women's Clubi korraldaja, ütles, et tal oli väga hea meel näha osalejate silmades sära. «Uskumatu, kuidas muudab naist tähelepanu ja imetlemine. Konkurss andis paljudele osalejatele kindlustunde,» rääkis Karpikova, kes oli ka Grandma Universe'i korraldustiimis.