E, 28.09.2020

Video: rasvalõõri kinni jäänud meest võrreldi «Visa hinge» tegelase John McClane'iga

USAs Californias jäi mees kaheks päevaks restorani rasvalõõri kinni

FOTO: twitter.com

USAs Californias San Francisco San Lorenzo linnaosas jäi mees kaheks päevaks kinni tühjalt seisva hiina restorani rasvalõõri.

Alameda maakonna politsei teatel said nad kodanikelt kõnesid, et kuulevad selle restorani juures inimest appi hüüdmas, aga nad ei näe, kus see inimene on, teatab msn.com.

Politsei ja tuletõrjujad jõudsid 12. detsembril kell 9.30 kohaliku aja järgi sündmuskohale, kuuldes samuti summutatud appikarjeid. Nad tegid kindlaks, et need kostuvad neli kuud tagasi suletud restorani katuselt rasvalõõrist.

Nad leidsid lõõri avades rasvaga kaetud ja veepuuduse alla kannatava mehe. Päästjatel tuli lõõr lõhkuda, et mees kätte saada.

USAs Californias jäi mees kaheks päevaks restorani rasvalõõri kinni

FOTO: twitter.com

Politsei arvates üritas 29-aastane mees selle lõõri kaudu restorani pääseda, et sealt midagi varastada, kuid jäi kinni.

«Veel ühte päeva ei oleks ta seal vastu pidanud, ta oleks veepuuduse tõttu surnud,» laususid politseinikud.

Mees viidi haiglasse, arstide sõnul ta taastub. Ta on haiglas valve all ja hiljem tuleb tal kohtu ette astuda.

«See mees ei olnud kindlasti jõuluvana, ta ei läinud korstna kaudu kinke viima. Ta ei ole ka selle restorani omanik, olles seega sissetungija. Uurime juhtumit kui murdvargusekatset,» lausus Alameda maakonna politsei pressiesindaja Ray Kelly.

Sotsiaalmeedias visati nalja, et see mees vist üritas kehastuda Bruce Willise tegelaseks, politseinik John McClane’iks, kes 1988. aasta filmis «Die Hard» (Visa hing) ronib Ida-Saksa terroristide tõttu Los Angelese kõrghoone ventilatsioonisüsteemis.

Bruce Willis politseinik John McClane'ina 1988. aasta filmis «Die Hard» (Visa hing)

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube