Maailma seksikaim vanaema õrritab paljastava uusaasta kalendriga

Maailma seksikaim vanaema Gina Stewart õrritab paljastava uusaasta kalendriga

FOTO: / Caters News Agency

«Maailma seksikaim vanaema» Gina Stewart ei jäta palju kujutlusvõime hooleks, kui õrritab nii mõnegi huvilise meeli, avaldades 2019. aasta kalendri «Almost Naked». Nagu ka nimi ütleb, on naine seal peaaegu täiesti alasti.

48-aastane Austraaliast pärit naine poseeris vallatus jõulukostüümis kandes vaid punast paela ja jõuluvanamütsi, kirjutas The Sun.

Gina püüdis sel aastal meedia tähelepanu, kui ta jõudis kodumaal Maximi ilusaimate naiste konkursil finaali. Asja teeb eriliseks see, et keskealine naisterahvas võistles seal 18-aastaste neiudega.

Ühe pildi peal, mille Gina Instagrami avaldas, kannab ta vaid valget pesu. See on nii napp, et ta peab kätega oma rinnad katma.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️My 2019 Calendar “Almost naked “ is for sale now , shipping worldwide , this is just one of the 14 Months of glossy and glamorous photos , bringing back glamour and a sneak peek of what’s inside. Also I have my first ever fully frontal topless photo included not found anywhere else. My calendar can be purchased in my shopify store , link in my bio and my stories or just google Gina Stewart Calendar. The price is $30 Australian dollars or about $20 USA plus postage. My store takes all major credit cards and PayPal . Limited edition and signed by myself on request. Thank you for all your support all my love Gina ❤️#calendar#calendar2019#calendargirl#blondebombshell#glamour#glamourshots#glamourmodel#glamourphotography#blondes#australianmodel#maxim#maximgirl#maximhot100#maximaus#maximus

A post shared by Worlds hottest grandma (@ginastewartofficial) on

Kuldrannikult pärit Gina lisas, et uusaasta kalendris saab teda esimest korda näha täielikult topless, ning kalendris on nii mõnedki sellised pildid, mida pole enne nähtud.

Kuid sellele vaatamata ei ole see Gina Stewarti jaoks esimene kord, mil ta on end täiesti paljaks võtnud. Oktoobris eemaldas Instagram ühe tema pildi, kuna see rikkus ettevõtte reegleid. Selle pildi peal oli Gina täiesti alasti ning istus sensuaalses asendis kuninglikul tooli.

Kuigi Instagram selle pildi eemaldas, siis Twitteri jaoks oli see täitsa okei.

Nelja lapse ema ja ühe-aastase lapse vanaema Gina sõnas, et ta oli Instagrami otsuse pärast pettunud. Lisaks sellele ei saanud naine endale ka Maximi aasta naise tiitlit, kuid fännide armastuse võitis ta igal juhul.

Vanaema tunnistas, et ainuke kosmeetiline sekkumine, mida ta on elu jooksul kasutanud, on rindade operatsioon ja sedagi kümme aastat tagasi. 

«Ma ei kasuta Botoxi ega muidu vahendeid, sest ma usun loomulikul teel vananemisse. Mul ei ole mingit saladust. Ma arvan, et kõik on ilusad. Ma ei tee seda tähelepanu pärast, kuna ma vihkan seda. Ma püüan vaid naisi inspireerida, et nad teineteist lõhki ei rebiks,» ütles Gina Stewart.