FOTOD Kuninglik lepitus? Meghan ja Kate kohtusid esimest korda pärast tulist sõnavahetust

Meghan Markle (vasakul), foto: Aaron Chown, PA Images. Kate Middleton (paremal), foto: Joe Giddens, PA Images.

FOTO: Elu24 kollaaž / Scanpix

Buckinghami palees toimus kuninganna Elizabeth II traditsiooniline jõululõuna, kus kohtusid esimest korda peale suurt tüli ka Sussexi hertsoginna Meghan ja Cambridge'i hertsoginna Catherine.

Traditsioonile jõululõuna annab kuningannale võimaluse veeta aega kuninglike pereliikmetega, kes temaga pühade ajal Norfolkis, Sandringhami lossis viibida ei saa, vahendab Daily Mail.

Buckinghami palees toimus kuninganna Elizabeth II traditsiooniline jõululõuna. Kohal olid ka prints William, tema abikaasa Kate ja lapsed prints George ja printsess Charlotte.

FOTO: Joe Giddens / PA Wire/PA Images

Briti väljaanne The Sun vahendas mõni aeg tagasi, et tõenäoliselt ei veeda prints Harry ja prints William tänavu jõulupühi koos. Nimelt plaanivad Harry ja Meghan veeta jõulud koos kuningannaga Sandringhami lossis, ent Kate ja William lähevad hoopis Berkshire'i, Kate'i vanemate juurde Bucklebury mõisa. 

Ent vaatamata kuulujuttudele, teatas Kensingtoni palee, et Sussexi hertsog Harry ja hertsoginna Meghan veedavad pühad koos prints Williami ja Kate Middletoniga.

Buckinghami palees toimus kuninganna Elizabeth II traditsiooniline jõululõuna. Kohal olid ka prints Harry ja Meghan Markle.

FOTO: Aaron Chown / PA Wire/PA Images

Ka traditsioonilisele jõululõunale tulid tülli kiskunud hertsoginnad kohale. See on aga küllaltki märkimisväärne, sest tegu on esimese korraga, mil naised peale sõnelust väidetavalt samal üritusel viibivad. Loodetavasti ei jõua nad vahepeal jälle tülli minna...