Kanal 2 täidab aasta viimase õhtu üllatusterohke meelelahutusega

Kanal 2 pakub aasta viimasel õhtul ohtralt nalja ja muusikat, kuulsaid külalisi ja üllatavaid ülesastumisi. Õhtune meelelahutusprogramm täidab tele-ekraani tundideks värvika programmiga, mis tipneb pöörase aastalõpupeoga «Aastavahetus Kanal 2ga».

Kanal 2 aasta viimane teleõhtu alustab «Reporteri» meeleoluka aastalõpu - saatega, mis lükkab pidustustele hoo sisse parima muusika ja kuulsate külalistega.

«Reporteri» aastalõpp viib vaataja pidudele, kuhu vaataja ise sel õhtul enam ei jõua sattuda. Tunne on kuum ja neiu mustas kleidis tantsib. Kaasa lõõmavad 25-aastane 2QUIKSTART, Anne Veski, Smilers, Elina Nechayeva, Rasmus Rändvee ja teised muusikalised mažoorid. Jan Uuspõld näitab kõrghetki kultusseriaalist «Wremja» ja paljastab salastatud kaadritagused tõed.

Suur reportaažisaade keskendub elu põhiväärtustele - milleks on rohke söök, hea jook ja pehme ase.

«Reporteri» aastalõpu saatelt võtab peojärje üle lustakas meelelahutusprogramm «Aastavahetus Kanal 2ga» kuldse kolmiku - Robert Rooli, Piret Laose ja Jüri Butšakovi eestvedamisel.

Televaataja haaratakse kaasa lõbusa peoga, mis täidab aasta viimased tunnid muusika, nalja ja kuulsate külalistega. Keegi ei jää oma liistude juurde, peomeeleolus pannakse andekus ja õnn proovile ka muudel aladel.

Alati särav Laura Põldvere laulab keereldes ja pööreldes põranda ning lae vahel. Räpiaasta saab väärilise lõppakordi, kui kurikuulus Beebilõust ühendab väed üllatuskülalisega.

Eesti värskeimal superstaaril Uudo Seppal tuleb mängu panna oma šarm ja lauluoskus jalustrabavaks lööginumbriks. Bravuuritar Anu Saagim, #aastaema Liina Pulges ja lauljatar Kethi Uibomägi näitavad, mida head tüdrukud vana-aastaõhtul ei tee.

Popimad sotsiaalmeediastaarid avaldavad oma edu saladuse. Peolt ei puudu ka alati ettearvamatud mustkunstnikud Meelis Kubo ja Charlekas, kelle maagia võib muuta kogu peo kulgu.

Lõbusa ja pöörase peo vahele mahub ka lustaka telemängu «Suur mängude õhtu» pidulik aastalõpu erisaade Daniel Levi Viinalassi juhtimisel.

Aasta viimasel päeval on Daniel kutsunud endaga mängima väga väärika seltskonna. Meeste tiim istub Henrik Kalmeti diivanil ja sinna kuuluvad Valter Soosalu, Veikko Täär ja Üllar Saaremäe. Elina Purde diivanil istuvad aga eriti pidulikud Marta Laan, Piret Järvis-Milder ja Hanna Martinson