K, 30.09.2020

Sissi Nylia Benita: olen näinud, kui halvasti inimesed võivad teenindajatega käituda

Viimsi Cafe Lyonis oli täna hommikul klienditeenindajaks laulja Sissi Nylia Benita, kes lööb kaasa kampaanias «Kohtle teenindajat nagu staari». Kampaania eesmärk on tõmmata tähelepanu sellele, et inimesed väärtustaksid rohkem klienditeenindaja tööd ning kohtleksid teenindajaid hästi.

Sissi ütles, et talle siiralt meeldis olla klienditeenindaja. «Kindlasti on see töö kõvasti raskem, kui kõik lauad on täis. Olen varem töötanud 3 suve teenindaja-abina. Seisin ülisuurte kandikutega päris teenindaja taga, kuni tema toite välja jagas. Poleerisin klaase, koristasin laudu ja tegin kõike, mis vaja. Töö kestis hommiku kella 9st kuni 1ni öösel. Vot see oli raske, sest kogu aeg pidi olema jalgade peal. Ühel päeval näitas sammulugeja koguni 19 kilomeetrit, täna jäi natuke puudu.»

Kõige suurema hirmuna teenindajatöö juures tõi Sissi välja arvuti kasutamise, kuna ta pole enda arvates selles super osav. Seevastu inimestega suhelda meeldib talle väga – samuti ei pidanud ta muretsema selle pärast, et midagi ära unustab, kuna märkmik oli kogu aeg käes.

«Mulle meeldib väga inimestega suhtlemine. Üllatusin, kui rõõmsameelsed ja sõbralikud kliendid mul täna olid. Olen ise pealt näinud, kui halvasti võivad kliendid teenindajaga käituda. Suudavad teenindajale vaadata ülalt alla ka toolil istudes. See on täiesti ebaaus!» rääkis Sissi.

Lauljatar soovitab julgelt noortel proovida klienditeenindaja ametit: «See annab nii hea kogemuse. Esmalt juba seepärast, et noortel ei ole töötegemise oskust. Kõigepealt õpidki tööd üldse tegema. Lisaks annab see väga hea inimestega suhtlemise kogemuse. Igasuguste inimestega peab elus hakkama saama, mis alati ei ole kerge. See võib mõnikord olla tõeline väljakutse, aga sa õpidki end kontrollima ja ohjama ning tegema seda, mis peab. See õpetab vastutustunnet.»

Oled oodatud uudistama ja kaasa elama, kuidas meie staarid teenindajatööga Viimsi Lyonis hakkama saavad kuni 11. jaanuarini. Staarid teenindavad kliente hommikuti kell 9.00 -10.00.

Viska üritusele pilk peale ka Facebookis.  

Esmaspäev, 7. jaanuar: Andi Raig, Sky Plusi saatejuht

Teisipäev, 8. jaanuar: Sissi Nylia Benita, laulja, «Eesti otsib superstaari» finalist, Eesti Laul 2019 poolfinalist lauluga «Strong»

Kolmapäev, 9. jaanuar: Nele-Liis Vaiksoo, laulja, «Su nägu kõlab tuttavalt» finalist

Neljapäev, 10. jaanuar: Paljas Porgand ehk Merilin Taimre, blogija, tervisliku elustiili propageerija

Reede, 11. jaanuar: iluhoolikud Anu Saagim ja Reet Härmat.