Kas Vändra Aveli ja Vahury Armastusekahuri suhe on lõplikult karile jooksnud!?
Vahury nostalgitseb!

Ave Abel

FOTO: Facebook

Aveli Abel, kes oma silmatorkava rinnapartii tõttu sai endale hüüdnimeks ka Pärnu-Pammy, on lahku läinud oma printsist valgel hobusel ehk Vahuryst Armastusekahurist. Ja noorte suhted on ka kiiresti käärima läinud.

Paistab, et paarike on juba pikemat aega lahus, sest kuigi Vahury Armastusekahur tegi piinlikust tekitava pildiga, kus ta Aveli rinda krabab, katse naise vastu tundeid näidata, siis ei olnud Aveli sellest huvitatud.

«Kallis Aveli, sa oled minule väga kallis olnud ja oled ikka veel,» kirjutas Vahury postituse juurde.

Vahury ja Aveli

FOTO: Facebook

Mees lisas kommentaariumis veel: «Meil on ilus suur kodu olemas. Ja saame koos olla meie kodus õnnelikud.»

Aveli aga ei olnud sellest žestist sugusi vaimustuses ja lisas rõhutatult: «Me ei ole ENAM koos ja seda EI juhtu ka enam elu sees!»

Vahury leppis naise otsusega ja palus siis tal korteri võtme kiiremas korras tagastada. «Mul ei ole vaja et vead minu korterisse tonte kellega koos jood ja ringi sõidad,» lisas Armastusekahur.

Kas see tähendab, et Eesti oma Ross ja Rachel on lõplikult lahku läinud, või suudavad nad oma suhted taastada, näitab aeg.

Vahury on praeguseks tissi krabamise pildi Facebookist kustutanud ning jagas selle asemel 7. jaanuaril avaldatud video, kus mees Avelile sõrmuse sõrmu paneb.