K, 30.09.2020

Luisa Rõivas netikommentaatoritest: me risustavat Eestit oma lastega

Luisa Rõivas netikommentaatoritest: me risustavat Eestit oma lastega

FOTO: MADIS SINIVEE / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Laulja Luisa Rõivas võttis Facebookis sõnas kurjade netikommentaatorite teemal ning tõi ühe näite selle kohta, mida anonüümsuse taha pugevad inimesed tema ja abikaasa Taavi Rõivase perelisa uudisest arvavad.

«Üks pigem leebe näide teemal Luisa ja Taavi Rõivas saavad perelisa,» kirjutas Luisa Facebooki, pidades silmas 28.12 tehtud kommentaari, kus inimene kirjutas: «Umbrohi ei hävine. Kitkud vana välja ja uus tuleb asemele».

Ja see käis uudise kohta, et Luisa ja Taavi Rõivas on saamas kolmandat korda lapsevanemateks. Neil on varasemast kaks last: tütar Miina Rihanna ja poeg Herman. 

«Sellest räigem minu enda meelest oli arvamus, et me Eestit risustama oleme asunud oma lastega. Mul ei ole kombeks neid kommentaare lugeda, aga eile peale «Vihkav Eesti» lugu piilusin detsembris ilmunud Kroonika kommentaariumisse. Inimestel peab ikka palju vaba aega olema. Tubli ja julge lugu Eeva Esse poolt,» kiitis Luisa. 

Eeva Esse.

FOTO: Kalle Veesaar

«Imestasin ka kommenteerijate arvu üle hiljutise «uudise» osas, kus ma metatasandil oma rinnahoidja värvi, Taneli (Veenre) kõrvarõngad ja Taavi sinise lipsu harmoneeruma olin pannud. Selle «sisutiheda» uudisloo kommentaare oli 151. Ja nõustun Mihkel Rauaga, et nendest kommentaariumitest tasubki eemale hoida – nii tagame iseendale tervemad närvid,» lisas laulja.

Mihkel Raud.

FOTO: SANDER ILVEST / PM/SCANPIX BALTICS

«Tavaliselt olen palunud ajakirjanikul, kui on soovitud meie perega intervjuud teha, kommentaariumeid mitte avada. Sel korral unustasin. Kuna ma olen ka suur kiusamisvaba kooli fänn, siis panen ka südamele, et vihkamine kasvatab vihkamist ja vastupidi. Kui kodus eeskuju näidata, et koledustega võib teise inimese peal end välja elada, siis õpib ka pisike inimene nõnda käituma koolis, lasteaias või trennis, tehes paljudele haiget,» lisas Luisa Rõivas lõpetuseks.