R, 18.09.2020

Osta ära! Seltskonnatäht Jodie Marsh pani oma skandaalse «tissivöö» müüki

Jodie Marsh.

FOTO: Planet Photos/Scanpix

Briti modell, kulturist ja seltskonnategelane Jodie Marsh pani müüki oma kuulsa «tissivöö», millega väisas 2004. aastal meesteajakirja FHM punase vaiba üritust.

Marsh küsib müügiportaalis Depop kõmulise «tissivöö» eest 2000 naela ehk veidi alla 2300 euro, vahendab The Sun. «Panin kuulsa riietuse müüki: kolm vööd ja võimalus saada ikoonilise riietuse omanikuks!» reklaamis 40-aastane modell eriskummalist pakkumist.

Nimelt on Marshil kodus käimas suurpuhastus, mille käigus plaanib seltskonnatäht vabaneda kõigest, mida ta ei vaja. «Uus algus, uus mina, uus elu! Loodan, et keegi ostab selle ära ja see läheb õnnelikku peresse,» kirjutas staar Instagramis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jodie Marsh (@jodiemarshtv) on

«Tissivööd» kandis Marsh 2004. aastal Londonis meesteajakirja FHM seksikate peol, kui oli parasjagu oma kuulsuse tipus. «See oli kõikide ajalehtede ja ajakirjade esikaantel. Saa endale osa modellinduse ajaloost, selline võimalus avaneb vaid kord elus!» ei jää Marsh reklaamiga tagasihoidlikuks.

Haruldane vöökomplekt on võimalik endale soetada siit.

«Tissivöö» pole muidugi ainus Marshi omapärane rõivavalik: filmi «Ürginstinkt 2» esilinastusele ilmus staar täiesti läbipaistvas särgikeses, mis ei varjanud ära praktiliselt mitte midagi. Nähtavasti oli «free the nipple» teemas juba 2006. aastal.

Jodie Marsh filmi «Ürginstinkt 2» esilinastusel Londonis.

FOTO: TopFoto/SCANPIX