Kihlveokontoritel on Eesti Laulu võitjaks üks kindel favoriit

Eesti Laul 2019 pressikonverents. Kihlveokontoritel on Eesti Laulu võitjaks üks kindel favoriit

FOTO: Madis Sinivee/Eesti Meedia/Scanpix Baltics

Vastavalt Optibeti ja Betsafe'i koefitsentidele on 16. veebruaril Eesti Laul 2019 kindel favoriit rootslane Victor Crone. Kui nii, siis kuuleme kevadel Iisraelis tema esituses laulu «Storm», mille üks autoreid on Stig Rästa.

Online spordiennustusportaal ja kasiino Optibet on üks mitmest ennustusportaalist, mis pakub võimalust panustada sellele, kes võidab Eesti Laul 2019.

Victor Crone on Eesti Laulu kindel favoriit.

FOTO: Madis Sinivee

Nagu praeguse edetabeli järgi näha, siis on seal ülekaalukalt favoriit rootslane Victor Crone. Kui tema võidu peale panustada, siis saab raha vaid 1,65 kordselt. Kui aga võtta risk ning panustada teisel kohal oleva Uku Suviste poolt, siis oleks võidusumma juba suurem. Siis saaks raha tagasi 5,5 kordselt. 

Victori ülekaalu näitabki just tema ja Uku vahe. Esimesel ja teisel kohal oleva artisti vahele jääb ohtralt ruumi. 

Optibet järgi jäävad tõenäoliselt viimaseks Kadiah, kes esitab laulu «Believe», või Lumevärv ft Inga, kes esitavad laulu «Milline päev». Nende mõlema koefitsent on 50 ehk võidu korral saaks emma kumma eest 50 kordselt raha tagasi.

Optibet koefitsent

FOTO: Kuvatõmmis/Optibet

Sarnased tulemused leiab ka teisest ennustusportaalist Betsafe. Seal on samuti suureks favoriidiks Victor Crone oma looga «Storm» ning teisel kohal on Uku Suviste. Küll aga on koefitsendid natuke teised. Betsafe maksav Victori võidu puhul raha tagasi 1,6 kordselt ning Uku võidu korral 6,0 kordselt.

Ka Betsafe'i järgi jääb viimaseks Kadiah või Inga, kelle võidu korral on raha võimalik tagasi saada 50 kordselt.

Betsafe koefitsendid

FOTO: Kuvatõmmis/Betsafe

Mis aga päriselt juhtub ja kes võidab, see selgub alles 16. veebruaril, kui Saku Suurhall võõrustab Eesti Laul 2019 finaali.