Meenutus: staarisaate 2015. aasta teatrivoorust leiab õige mitu tänaseks tuntud staari, kel toona ei vedanud

«Eesti otsib superstaari» teatrivoor. Liina Ariadne Pedanik

FOTO: TV3

Kuigi staarisaate kuuenda hooaja võitis Jüri Pootsmann, ei olnud tema sugugi ainuke noor laulja, kes end saates proovile pani ning nüüd tuntuks on saanud. Nii mõnigi tänaseks staaristaatuses laulja jäi teatrivoorus sõelalt välja.

Liina Ariadne Pedanik

2015. aastal käis end saates «Eesti otsib superstaari» proovile panemas ka tänaseks tuntud juutuuber ja sisulooja Liina Ariadne. Kuigi selles saates katkes noore lauljatari teekond juba teatrivoorus, valiti ta järgmise aasta lõpus lauluga «Feel Me Now» Eesti Laulu poolfinalistide sekka.

Eesti Laulu finaalis jõudis Ariadne 6. kohale, kuigi rahvas hääletas laulu hulga kõrgemale. Mullu pärjati noor sisulooja MyHits Awardsil tiitliga «Best Artist on Instagram».

Liina Ariadne Pedanik 2015. aastal «Eesti otsib superstaari» teatrivoorus.

FOTO: TV3

Liina Ariadne Pedanik 2015. aastal «Eesti otsib superstaari» teatrivoorus.

FOTO: TV3

Inga Tislar

Sarnase tee on läbi teinud ka Inga Tislar, kes jõudis tüdrukutepundi La La Ladies koosseisus 2016. aastal Eesti Laulule. Aasta varem jäi Inga superstaaritee pooleli aga teatrivoorus.

Tänavu osaleb Inga eurokarussellil sooloartistina ning pääses looga «Milline päev» ka suurde finaali. Kui staarisaate žüriis olnud Tanel Padar, Maarja-Liis Ilus, Rein Rannap ja Jarek Kasar noore lauljatari talenti ei märganud, teeb Eesti telepublik nende tegemata töö tasa.

Inga Tislar (paremal) 2015. aastal «Eesti otsib superstaari» teatrivoorus.

FOTO: TV3

«Eesti otsib superstaari» teatrivoor 2015. aastal. Inga Tislar (vasakul) ootab esinemiskorda, esiplaanil Anelle Tamm.

FOTO: TV3

Uudo Sepp

Samast teatrivoorust kukkus välja ka mullu superstaariks valitud Saare poiss Uudo Sepp. Kui asjaosalistelt küsida, miks Saare hurmur toona stuudiovooru ukse taha jäi, võib ilmselt kuulda vastust, et Uudo polnud veel toona piisavalt küps. Tõsi ta on: noor laulja sai 2015. aasta kevadel alles 18-aastaseks.

Õnneks ei jätnud Uudo jonni ja proovis kolm aastat hiljem uuesti ning seekord juba märksa edukamalt!

Uudo Sepp 2015. aastal «Eesti otsib superstaari» teatrivoorus.

FOTO: TV3