Eesti tantsijanna teeb välismaa tantsusaadetes ilma: Iirimaa «Tantsud tähtedega» võit, Türgis teine koht

Eesti tantsija Valeria Milova ja iiri jalgpallur Denis Bastick saates «Tantsud tähtedega».

FOTO: Kuvatõmmis videost/Youtube

Narvast pärit tantsija ja koreograaf Valeria Milova on ühe korra Iirimaal «Tantsud tähtedega» juba võitnud ning Türgi versioonis teiseks jäänud. Nüüd on ta koos iiri jalgpalluriga taas võistlustules.

30-aastane eestlanna on kaks korda osalenud Türgi versioonis rahvusvaheliselt tuntud telesaatest «Tantsud tähtedega», kus profitantsijad pannakse paari kohalike kuulsustega. 2011. aastal jäi ta koos kohaliku vutitähega teiseks, aasta hiljem tõsielustaariga 12. kohale. Eestis tehti sama sarja aastatel 2006–2011.

Narvas sündinud Valeria Milova on iiri «Tantsud tähtedega» saatest osa võtnud kahel hooajal. 2017. aastal sai ta partneriks jalgpalluri, kellega koos saatesari võideti. Mullu jäi Milova koos tantsupartneriga kaheksandale kohale.

Eestlanna Valeria Milova lööb kaasa iirlaste tantsusaates.

FOTO: Kuvatõmmis videost/Youtube

Seekord on eestlanna võistlustules koos gaeli jalgpalluri Denis Bastickiga. Vikipeedia andmetel on gaeli jalgpall ehk iiri jalgpall Iirimaal üks vaadatumaid ja publikurohkemaid spordialasid. Seni on saatest välja langenud kolm paari, võitja selgub 24. märtsil.

Bastick rääkis The Sunile, et saate juures on seni suurim šokk olnud see, kui pidi esimest korda spreipäevituse jaoks aluspesu väele võtma. «Sul on ainult alukad jalas ja kaks tüdrukud pihustavad midagi su peale,» kirjeldas vutiäss hetke, mil taipas, millesse ta ennast mässinud on.

Bastick tunnistas, et algul on see ebamugav, kuid sellega tuleb harjuda. «Selles saates on kõik nii professionaalne, õige valguse ja kaamerate jaoks tuleb see ära kannatada,» ütles keskvälja vutimees.

Korra on Valeria (paremal) iiri tantsusaate juba võitnud, tol korral oli ta partneriks jalgpallur Aidan O'Mahony.

FOTO: Kuvatõmmis videost/Youtube

Oma eestlannast partnerit võrdles Bastick kohaliku jalgpallilegendi Jim Gaviniga, kelle käe all mees treeninud on. «Jim ja Valeria on sarnased, kuna nad on mõlemad perfektsionistid ja pööravad suurt tähelepanu tehnikale. Mõlemad üritavad minust parima kätte saada,» rääkis Bastick.

Kuigi Milova tantsis gaeli jalgpallimängijaga ka esimeses hooajas, pole naine Basticki sõnul kunagi ühelegi matšile jõudnud. «Ta ei tea jalgpallist suurt midagi, seda peab parandama,» kommenteeris vutitäht.

Vaata eestlanna ja iiri vutitähe tantsunumbrit viiendas saates:

Soovime Valeriale ja Denisele saates edu!