P, 27.09.2020

Seksisõltuvust raviv naine: ekskallim vaatas, kuidas ma seksin kuue mehega korraga

Laurie Woodruffi nümfomaania viis ta erinevatele sekspidudele ning ahistavatesse suhetesse, kuid see kõik lõppes, kui naine sai lapse.

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Seksisõltlasest naine, kes võis nädala jooksul seksida kuue erineva inimesega, avaldas, et lõpetas ringimagamise pärast seda, kui ta sai lapse. Nüüd on 30-aastane naine tsölibaadis.

Laurie Woodruffi nümfomaania viis ta erinevatele sekspidudele ning ahistavatesse suhetesse, kuid see kõik lõppes, kui naine sai lapse. Laurie 18-kuune pisipoeg pani ta elus uue peatüki keerama, kirjutab The Sun.

Vaatamata sellele loeb naine end siiski veel seksisõltlaseks, sest veel aasta eest magas ta mitme võõra mehega nädala jooksul.

Laurie ütles: «Ma ei suuda enam järge pidada mitme mehega ma olen maganud, aga see on kuskil 100 ja 200 vahel. Mul ei olnud kunagi küllalt. Kuid alles siis, kui ma taipasin, kuidas minu käitumine võib minu pojale Henryle mõjuda, otsisin ma abi.»

Pärast seda on Laurie kirjutanud raamatu «Seksisõltlase päevik», mis põhineb osati tema enda elul. 

Sheffieldist Inglismaalt pärit naine alustas oma kinnisideega ohtlikult noorelt: ta kaotas süütuse 12-aastaselt ning sai esimese poiss-sõbra vaid aasta hiljem.

Ta ütles: «Ma olin alaealine, seega see oli vale, aga ma teadsin, et ma olin hüperseksuaalne juba väga noorest peale. Mulle meeldisid nii poisid kui tüdrukud, midagi, mis on paljudel seksisõltastel sarnane, ja ma ei suutnud ära oodata, millal ma saan kohtamas käima hakata.»

Teismeeast kahekümnendatesse eluaastatesse jõudes kasvas ka tema tung.

«Ma läksin pärast sõpradega pidutsemist seksiklubisse, kuna ma tahtsin nii väga saada. Mu ekskallim viis mu isegi ühele suurele sekspeole Liverpoolis ja vaatas pealt, kuidas ma seksin kuue mehega korraga. Ma seksisin mitme mehega nädalas ka siis, kui ma seda ei tahtnud. Ma ei suutnud oma ihasid kontrollida ja ma pöördusin seksi poole, et end lohutada. Ju ma siis tahtsin sidega loodud põnevust. Ma kohtasin võõraid Instagramis, nad kirjutasid mulle, kiites minu Instagrami pilte, siis me saime kokku ja seksisime. Ma ei ole kunagi kohtinguäppe kasutanud, sest ma ei vaja neid,» rääkis naine.

Laurie tunnistas, et ta käis kohtamas mitme vägivaldse mehega enne kui ta kohtas Ianit, Henry isa, ja temasse armus.

Ta rääkis: «Mind on tihti tõmmanud kontrollivate meeste ja teiste sõltlaste poole. Mulle on alati meeldinud, kui minu üle domineeritakse, aga ühel hetkel muutusin ma seda tüüpi mehe orjaks.»

Naine tunnistas, et asjad läksid vahepeal ka nii hulluks, et teda hakati kahel erineval korral jälitama sellepärast, et mehed mõistsid tema signaale valesti. Sellel hetkel sai naine aru, et tal on probleem, ja ta vajab abi.

«See oli tühi meeleheide,» ütles ta. «Ühel hetkel oli mul ülilõbus ja teisel hetkel hakkas see minu elu kontrollima. Ma hakkasin kartma. Ma jalutasin koos oma noore pojaga, aga seks oli minu kinnisidee ning meestele sõnumeerimine oli suurem prioriteet kui mu poeg.»

Pärast seda liitus Laurie seksisõltlaste kogukonnaga ning alustas 12 sammulist teekonda paranemise poole.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

A post shared by Laurie Jade Woodruff (@lauriejaderotic) on

Tema partner Ian oli toetav ja viis naise ka mitmele koosolekule, kuid Laurie paranemise pinge oli niivõrd suur, et paarike läks lahku. 

Sõltlaste koosolekutel käies tuli naisel idee raamat kirjutada. Ta sõnas, et ta kohtas sel ajal mitmeid naisi, kellel oli temaga sarnased kogemused. 

«Meil kõikidel olid düsfunktsionaalsed perekonnad ning ahistavad või hüljatud suhted. Me tundsime ka meeletut süütunnet, kui me pidevalt oma muredes seksi poole pöördusime. Kui sa oled mees, kes ringi magab, siis sind nähakse kui legendi või mängurit. Aga inimesed mõtlevad palju halvemini hüperseksuaalsetest naistest. Selliste naiste kohtamine oli minu jaoks suur kergendus,» rääkis ta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️Henry casually munching on a nail file ❤️

A post shared by Laurie Jade Woodruff (@lauriejaderotic) on

Laurie sõnas, et kuigi ta on sisimas ikka sama inimene, kes ta kogu aeg olnud on, on ta õppinud end paremini kontrolli all hoidma. Oma pojale Henryle keskendumine on võimaldanud tal edasi liikuda ja loodab samamoodi ka jätkata.