P, 20.09.2020

Khloe Kardashian jõudis petnud ekskallimaga kokkuleppele, kuidas pisitütart kasvatama hakkavad

Khloe Kardashian ja Tristan Thompson.

FOTO: PA images/Scanpix

Tõsielustaar Khloe Kardashian ja Cleveland Cavaliersi korvpallur Tristan Thompsoni teed on küll petmise järel lahku läinud, kuid nad on jõudnud sellele vaatamata rahumeelsele kokkuleppele, mis puudutab nende pisitütart True'd.

Khloe Kardashian ja Tristan Thompsoni vahel ei ole küll isiklikult head suhted, kuid eksid on jõudnud 10-kuuse tütre True kasvatamise osas rahumeelsele kokkuleppele. Paaril ei ole ametlikku hooldusõiguse lepingut, kuid olukorrale lähedane allikas kinnitab, et nad on jõudnud omavahelisele kompromissile, kirjutab Pop Crush.

«Khloe kasvatab enamuse aja True'd,» ütles allikas. «Khloel on võimalus tütar tööle kaasa võtta, kuid Tristan ei saa. Lisaks on lapse perekond ja sugulased L.A-s ja seetõttu on loogiline, et laps veedab enamiku oma ajast ema juures.»

«Khloel ja Tristanil võivad olla omavahelised probleemid, kuid naine ei keela kunagi Tristanil oma lapsega aega veetmast,» lisas alliaks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☾ Mommy and Baby True ☾

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khloe lõpetas suhte Tristaniga lõplikult, kui viimane tunnistas petmist Kylie parima sõbranna Jordyn Woodsiga. Vaatamata skandaalile, on tütar True paari prioriteet.