Eurovisioon sai neli saatejuhti, nende seas ka Leonardo DiCaprio särisevalt seksikas ekspruut

Leonardo DiCaprio ja Bar Refaeli Mehhikos 2008. aastal.

FOTO: Stella Pictures/Scanpix

Maikuus Iisraelis toimuvat Eurovisiooni lauluvõistlust juhivad supermodell Bar Refaeli, juutuuber Lucy Ayoub ning telesaatejuhid Erez Tal ja Assi Azar.

Iisraelis toimuvat 64. Eurovisiooni lauluvõistlust juhivad lausa neli saatejuhti, vahendab Eurovision.tv. Iisrael on traditsioone murdnud varemgi: kui võistlus 1999. aastal Iisraelis toimus, oli sellel esimest korda kolm saatejuhti, kaks naist ja üks mees. Eurovisiooni jaoks koguneb telerite ette umbes 200 miljonit vaatajat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Saatejuhtide seast tuntuim on 33-aastane supermodell Bar Refaeli, kes lubas kunagi Justin Bieberiga abielluda ning deitis pikalt filmistaari Leonardo DiCaprioga. Paar kohtus 2005. aastal Las Vegases, kus mõlemad väisasid rokkbändi U2 liikmete jaoks korraldatud pidu. 2007. aastal kohtusid nad ühiselt Iisraeli toonase presidendi Shimon Peresiga.

Leonardo DiCaprio ja tüdruksõber Bar Refaeli 2010. aasta kevadel korvpallimängul.

FOTO: Reuters/ScanPix

DiCaprio ja Refaeli läksid lahku 2009. aasta juunis, ent aasta hiljem läksid liikvele kõlakad, et nad on oma suhte taas üles soojendanud. 2011. aasta mais teatati, et staarid siiski koos pole, kuid jäävad sõpradeks.

Bar Refaeli 2008. aastal Mehhikos, kus ta käis toonase poiss-sõbra Leonardo DiCaprioga puhkamas.

FOTO: Stella Pictures/Scanpix

Nüüd on Refaeli abielus Iisraeli ärimehe Adi Ezraga ning neil on kaks last.

Bar Refaeli ja abikaasa Adi Ezra 2014. aastal Kreekas puhkamas.

FOTO: Mavrix/ScanPix

Refaeli on 2015. aastast saati olnud kimpus süüdistustega maksupettuses. Tänavu jaanuaris kirjutas Fox News, et modelli kahtlustatakse maksudest kõrvale hiilimises ning ta võib ühes oma perega saada süüdistuse.