Modell teenib meeletuid summasid erootiliste piltide eest, mille on teinud tema 53-aastane ema

22-aastane veebimodell Beth Spiby teenib 10 tuhat naela kuus paljastavate piltide müümise eest sotsmeedias, mille on teinud tema ema, 53-aastane Jane.

Beth Spiby sai kuulsaks paar aastat tagasi, kui briti telekanali Channel 4 veebikaamera tüdrukuks hakkas. Neiu šokeers vaatajaid väga vürtsika seksaktiga juba esimesel õhtul, kirjutab The Sun.

Beth on varem töötanud nii KFC-s kui Marks and Spencer, enne kui otsustas teha karjäärialase pöörde. Nüüd aga teenib tüdruk internetis müüdavate paljastavate piltide ja videote eest 120 tuhat naela aastas ehk veidi üle 140 tuhande euro.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

May women empower women and let«s grow together. ??

A post shared by BETH SPIBY SHIPWRECKED ? (@bethspiby_) on

Kuigi neiu palkas hiljuti professionaalse fotograafi, et saada paremaid ja graafilisemaid pilte kui varem, tunnistas Beth, et ta emal on siiani suur mõju tema sotsiaalmeedia elu üle.

«Kui ma alustasin, siis tegi ema minust pilte,» rääkis neiu Mirrorile. «Ilmselgelt ei tee ta midagi liiga paljastavat, sest see oleks üle piiri minemine. Ema teeb minust peamiselt aluspesu pilte.»

Beth märkas, et tema jälgijate hulk hakkas järsult tõusma, kui aastal 2015 võttis osa kolmeosaliselt dokumentaalist «Billion Dollar Chcken Shop». Paar aastat hiljem otsustas ta luua Only Fans konto, kus postitab pornograafilise sisuga pilte ja videosid, mida fännid kindla rahasumma eest vaadata saavad. Kui Beth mõistis, et teenis esimese nädalaga 10 tuhat naela, otsustas ta sellele täiskohaga pühendada.

«Algselt tegi minust pilte mu ema- isegi vürtsikamaid. Algul olid pildid vaid topless ja pesupildid, kuid need muutusid detailsemaks, kui end mugavamalt tundma hakasin. Mu jälgijate hulk tõusis 70nelt tuhandeni vaid ühe nädalaga.»

«Nüüd on sisu täielikult paljas. Ma kasutan mänguasju, teen soolostriptiisi- mis iganes kliendid tahavad. Inimesed saavad asju soovida. Mõned näiteks soovivad, et oigaksin nende nime.»

«Mul on oma isiklik veebisait, kus inimesed peavad sisu nägemiseks maksma. Palju tisse ja palju mänguasju. See on parim töö, mida oskaksin soovida. Poisid jooksevad mu järel, kuid ma olen lesbi,» lisas Beth.