Video: supermodell Carmen Kass ei kavatse kunagi modellitööd lõpetada

Supermodell ja ettevõtja Carmen Kass rääkis «Reporterile», et pole modellikarjääri lõpetanud ega kavatse seda ka teha.

Supermodell Carmen Kass, üks tuntumaid eestlasi maailmas, pole kodumaad maha jätnud. Alati supervormis modell astus üle pika aja Eestis avalikkuse ette, saabudes koos elukaaslase, ärimehe Kaspar Käguga, EY Eesti aasta ettevõtjate pidulikule galale.

Kuigi Kass on nüüd ka ettevõtja, pole ta modellitööd unustanud. «Eks ma töötan ikka, nii palju kui pakkumisi on ja endal tahtmist on, töötan ikka edasi. Mul on alati olnud selline idee, et ma ei pane seda ametit kunagi maha, ma ei lõpeta seda ära. Modell võib ju olla igas vanuses ja loomulikult on erinevad aspektid sellest ärist, aga see ei tähenda, et seda ei saa teha,» rääkis Kass, kes tähistas sügisel 40. aasta juubelit.

Kass alustas modellikarjääri 14-aastaselt, kui jäi silma Itaalia modelliagentuurile. 18-aastaselt kolis ta Pariisi ning lendas hetkega moemaailma tippu.

Carmen Kass 2011. aastal. Louis Vuittoni moesõu.

FOTO: PATRICK KOVARIK / AFP

Ärivaist oli tal olemas juba lapsena. «Juba väga-väga noorena ma käisin Tartu ja Paide turul müümas nii maasikaid kui kartuleid kui ka teisi asju, mis aiast tulid. Eks igal lapsel ole mingi kogemus olemas, olgu see kasvõi teiste lastega poe mängimine,» arutles Kass, ent täpsustas, et ei tea, kas sellel tegelikult ka mingi seos ettevõtlusega on.