Pildid: Arnold Schwarzenegger läks pärast Donald Trumpi tümitamist küünesalongi mõnulema

Ameerika Ühendriikide California endine kuberner ja kulturistist näitleja Arnold Schwarzenegger külastas 21. märtsil Los Angeleses küünesalongi, nautides talle tehtud protseduure.

Enne maniküüri ja pediküüri minekut tümitas märulifilmide kangelane sotsiaalmeedias oma vihavaenlast, USA presidenti Donald Trumpi selle eest, et Trump tegi Twitterisse ta sõbra, manalateele läinud senaatori John McCaini kohta ebasõbralikke märkuseid, teatab dailymail.co.uk.

Kõmufotograafi kaamera ette jäänud heatujuline 71-aastane Schwarzenegger kandis musta värvi T-särki ja musti dressipükse. Fotograafide teatel oli näitleja hiljuti juukseid ja kulme värvinud, kuid mitte habet, mis oli hall. Käes oli tal hõbedast värvi tahvelarvuti ja randmel kallis spordikell. 

Arnold Schwarzenegger külastas Los Angeleses küünesalongi

FOTO: KELA/Broadimage/Scanpix

Fotograafid jäädvustasid ka hetke, mil salongis olnud staar sokid jalast võttis ja talle hakati pediküüri tegema.

Arnold Schwarzenegger külastas Los Angeleses küünesalongi

FOTO: KELA/Broadimage/Scanpix

Schwarzenegger oli Los Angelese kesklinna salongis, mille hinnad on keskmised ja mille klientuurist enamik on keskklassi koduperenaised, mitte staarid.  

Arizona osariigi senaator John McCain suri 25. augustil 2018 ajuvähi tagajärjel, olles 81-aastane.

Trump kirjutas sel nädalal Twitteris: «Ma ei ole John McCaini fänn. See oli kohutav, mida ta tegi nii vabariiklikule parteile kui kogu rahvale, toetades Barack Obama tervishoiuprogrammi. Haiged inimesed peavad saama ravi, kuid see programm võttis neilt selle võimaluse,» kirjutas Trump.

Schwarzeneggeri arvates tuleb lamenti lööva Trumpi suu kinni panna ja mitte lubada tal kritiseerida inimesi, kes on oma riigi heaks palju teinud.

«McCain oli suurepärane inimene ja poliitik. Ameeriklased oleksid õnnelikud, kui kõik poliitikud oleksid sellised, ausad ja julged. Trump peaks oma energiat kasutama konstruktiivsemalt, mitte ründama McCaini, vaid tegelema migratsiooni- ja infrastruktuuriprobleemidega,» teatas näitleja sotsiaalmeedias.

Arnold Schwarzenegger külastas Los Angeleses küünesalongi

FOTO: KELA/Broadimage/Scanpix