R, 18.09.2020

Video: lusikaväänaja Uri Geller kutsub britte Brexiti ärahoidmiseks kasutama massitelepaatiat

Lusikaväänaja Uri Geller

FOTO: LEIF R JANSSON / SCANPIX / SCANPIX SWEDEN/Scanpix

Iisraeli päritolu mustkunstnik ja mentalist Uri Geller kirjutas Briti peaministrile Theresa Mayle kirja, milles kutsub peaministrit peatama Suurbritannia väljaastumise Euroopa Liidust ehk Brexiti.

Tel Avivis elaval Gelleril on ka Ühendkuningriigi kodakondsus, ta elas varem Lõuna-Inglismaal Maidenheadis, mis oli May valimisringkond, teatab reuters.com.

Briti peaminister Theresa May 12. märtsil 2019 parlamendis

FOTO: Reuters TV / Reuters/scanpix

Geller kutsus britte üles tegema kaks korda päevas koos temaga massitelepaatiat, mille abil Brexit ära hoida. See telepaatia oleks suunatud Mayle, et ta annaks käsu Brexiti asjus uus referendum korraldada.

«Võimalik, et olen hiljaks jäänud, kuid ma panen mängu kõik oma paranormaalsed võimed, kuna olen mures, et May viib Ühendkuningriigi Euroopa Liidust ära,» lausus mentalist.

Gelleri arvates oleks Ühendkuningriigi lahkumine katastrofaalne, eelkõige kahandaks see noorte võimalusi ning sellega kaasneks ka majanduskaos. Tema arvates lõppeks praegune väljaastumissuund väga halvasti, ta tunnetab seda oma kuuenda meele abil.

Geller sai ülemaailmselt tuntuks teleesinemistest, kus ta enda sõnul väänas lusikaid vaimujõu abil.

Uri Geller 14. augustil 2018 Jaffas

FOTO: Ronen Zvulun / REUTERS/Scanpix

Gelleri konkurentide, kellest kõige häälekam on Kanada-USA mustkunstnik James Rand, arvates tal paranormaalseid võimeid, vaid ta on väga hea mustkunstnik, trikimeister ja silmamoondaja.