260 aasta pikkuse karistuse saanud pedofiil minestas kohtus

Mees ja laps. Pilt on illustreeriv

FOTO: Pexels / CC0 Licence

Ameerika Ühendriikide Rhode Islandi Providence’i kohus määras väga väikeseid lapsi seksuaalselt ära kasutanud pedofiilile 260 aasta pikkuse vanglakaristuse.

45-aastane pedofiil Thomas Goodman minestas kohtus, kui kohtunik John McConnell ta karistuse pikkuse teatavaks tegi, edastab express.co.uk.

Parameedikud turgutasid mehe teadvusele, et ta kuuleks, mida kohtunikul talle öelda on.

Kohtunik sõnas Goodmanile, et eluks ajaks trellide taha panemine aitab ennetada ta seksuaalkuritegude kordumist.

Kohtunik. Pilt on illustreeriv

FOTO: Rupert Trischberger / PantherMedia /Scanpix

Prokurörid nõudsid pedofiilile 30 - 100 aasta pikkust vangistust, kuid kohtunik määras talle 8 korda 30 aastat ja veel lisaks 20 aastat, mis teeb kokku 260 aastat.  

Politsei uurimine näitas, et Goodman pilastas väga väikeseid lapsi ja filmis, kuidas ta neid seksuaalselt ära kasutas. Ta ohvrite seas oli kõige noorem 18-kuune tüdruk, keda ta hakkas seksuaalselt ära kasutama, kui laps oli vaid kolmenädalane.

Veel olid ta ohvriteks mitu last, kelle vanus jäi 6- ja 12-aasta vahele. 

Goodman jäädvustas laste ärakasutamised ja pani need videod pedofiilide suhtluslehekülgedele.

Mehe saladused tulid ilmsiks 2018. aasta mais, kui ülemus võttis ta nutitelefoni ära, kuna ta kasuta seda töö ajal. Ülemus leidis sellest mitu videot, millel Goodman kasutab lapsi ära.  

Ülemus teatas leiust politseile ja andis ka mehe nutitelefoni neile. Uurimisel ilmnes, et mehel on 7800 fotot, millel on näha teda lapsi seksuaalselt ära kasutamas ja 370 lapspornovideot. 135 fotol ja 65 videol on näha väikelapsi.

Goodman jäädvustas laste ärakasutamist 2007. aasta septembrist kuni 2018. aasta veebruarini.

Kohus mõistis ta 2018. aasta oktoobris süüdi ja nüüd määras karistuse.

Goodmani advokaat Matthew Dawson palus kohtul ta kliendile määrata 22 aasta pikkune vangistus. Ta põhjendas, et Goodman oli lapsena ise pedofiilist õpetaja ohver, kuid kohtunik ei võtnud seda arvesse. 

Goodman oli pärast karistusotsuse teatavaks tegemist sosistanud, et ta on süüdi ja tema süüd ei pese mitte millegagi maha.