P, 20.09.2020

Merilin Taimre soovib endale sünnipäeva puhul õnne: on täiesti okei eksinud olla

Merilin Taimre.

FOTO: Erakogu

Blogija Merilin Taimre tähistab täna oma 26. sünnipäeva. Kui selle puhul on tavaline, et teised inimesed talle õnne soovivad, siis Merilin on kõigist sammu ees ja õnnitles end erilise päeva puhul esimesena.

Merilin Taimre aga kirjutas endale omaselt pika ja mõtlema paneva sõnumi nii endale kui kõikidele teistele, kellel on elus raske ja keeruline olnud.

«Tehes 26. eluaasta esimesi samme oma elus. Kui inimesed tavaliselt ütlevad, et nad on enesekindlamad, edukamad, küpsemad kui varem, siis enamus neist valetab. On täiesti okei olla omadega täiesti eksinud, ükskõik kui vana sa oled. On täiesti okei olla endale seatud eesmärkidest veel kaugel. On täiesti okei tunda valu ning end mitte armastada sellisena nagu sa oled.»

«Aga ei ole okei alla anda ja lihtsalt paigal püsida. Kõik, mida sa vajad, on üks väike samm iga päev edasi liikuda. Ja kui elu kohtleb sind halvasti, siis sa tõused püsti ja liigud edasi.

«Elu kohtles mind niiiiiiiiiiiii kuradi halvasti mitte just väga kaua aega tagasi. Aga minu inimesed viskasid mulle nööri, et ma saaksin tagasi roomata. Ma olen uuesti jalgadel, aga ei tunne end veel 100%.»

Viimaks tänas Merilin enda elus olulisi inimesi, kes aitasid tal raskustes üle olla.

«Tänan teid Romet Poom, Helen Adamson jt, et olite mulle kivideks soos, mis oleks mind peaaegu uputanud. Olen tänulik kõikidele õppetundidele, mida ma sel aastal omandasin, ja ma loodan, et päike särab sel aastal eredamalt. Palju õnne sünnipäevaks, kallis hing.»