Endised töötajad: hertsoginna Catherine’i ema on «koletis»

Carole Middleton

FOTO: Alastair Grant / AP/Scanpix

Briti Cambridge’i hertsoginna Catherine’i ema Carole Middleton sattus skandaali, kui ta peotarvete firma endised töötajad tema kohta ajakirjanikele ühte ja teist rääkisid.

64-aastane Carole Middleton ja ta mees, 69-aastane Michael Middleton juhivad firmat Party Pieces koos, kuid töötajate sõnul on «jäme ots» ikkagi Carole’i käes, edastab express.co.uk. 

Carole ja Michael Middleton prints Harry ja Meghan Markle'i pulmas 19. mail 2018

FOTO: Ian West / PA Wire/PA Images/Scanpix

Party Pieces endiste töötajate sõnul on Carole Middleton «koletis», kes oma alluvatest «teerulliga» üle sõidab ja üle mõistuse nõudmisi esitab, viies töötajad närvivapustuseni.

Töötajate sõnul näitab proua Middleton oma võimu ja üleolekut sellega, et nipsutab tähelepanu saamiseks sõrmi nagu koertele.

Kõige enam sõimata saanud töötajatel tekkisid paanika ja südamerütmihäired, kui nad Carole Middletoni autohelisid või samme kuulsid.

«Kui olid temast erineval arvamusel, siis näitas ta kohe sulle koha kätte. Ta on sõbralik nendega, kes oma peaga ei mõtle ja on tallalakkujad. Kui ta välja vihastada, siis ta hakkab sind ignoreerima ja varjab sinu eest tööks vajalikku infot,» sõnasid ekstöötajad.

Endistel töötajatel ei ole Michael Middletoni kohta midagi halba öelda. Nende sõnul on härra Middleton sõbralik ja kui keegi tööga hätta jääb, siis on ta valmis aitama.

«Ta on alati positiivne ja arvestab töötajatega. Ta kiidab, kui töö on hästi tehtud, kuid ta naiselt ei kuule midagi head isegi siis, kui on müügirekord. Kui midagi juhtus, pöördusime alati Michaeli, mitte Carole’i poole,» meenutasid endised töötajad.

Töötajate teatel oli töökeskkond alati pinev ja nii mõnigi kord oli neil raske tööle minna, sest nad arvasid, et saavad kohe hommikul Carole’i käest sõimata.

Lisaks kontrollib Carole Middleton pidevalt, kas töötajad on sekundipealt kohal.

Kui kellelgi oli vaja arsti juurde minna ja seda tuli teha tööajast, siis vähendati palka.

«Meil tuli sageli töötada hilistel õhtutundidel või nädalalõppudel, kuna proua juht oli leppinud siis kokku kauba üleandmise. Ise oli ta vahel tundide kaupa ära. Ükskord oli vaja lepingule tema allkirja, kuid ta ei vastanud mobiilile ja teda ei leitud. Hiljem ilmnes, et ta oli mitu tundi Wimbledonis tennist vaatamas ja telefoni välja lülitanud,» sõnasid ekstöötajad.

Middletonide perekonda tundvate inimeste sõnul võib Carole Middleton vahel karm olla, kuid tegelikult ta arvestab töötajatega.

«Kuna tegemist on tema firmaga ja ta on üks selle juhtidest, siis on arusaadav, miks ta oma sõna peab maksma panema,» lausus allikas.

Carole ja Michael Middletonil on lisaks hertsoginnast tütrele veel kaks last, Pippa Middleton ja James Middleton.

Middletonidest said miljonärid siis, kui nad asutasid oma äri. Carole Middleton oli varem British Airwaysi stjuardess ja Michael Middleton oli piloot.

Michael Middleton on sünnilt aadlik, Carole Middleton on pärit keskklassist.

Carole ja Michael Middleton Londoni St. Mary haigla juures, kus 22. juulil 2013 sündis nende esimene lapselaps, prints George

FOTO: BEN STANSALL / AFP/Scanpix