Video: Arnold Schwarzeneggeri vallaspoeg Joseph Baena lõpetas ülikooli

Arnold Schwarzenegger ja ta vallaspoeg Joseph Baena

FOTO: twitter.com

Austria päritolu Hollywoodi staari ja California osariigi endise kuberneri Arnold Schwarzeneggeri vallaspoeg Joseph Baena lõpetas möödunud nädalal California Pepperdine’i ülikooli.

21-aastane Baena poseeris lõpufotodel nii koos koolikaaslaste kui oma kuulsa isaga, teatab news.com.au.

Schwarzenegger õnnitles oma vallaspoega ülikooli lõpuaktusel ja sotsiaalmeedias.

«Palju õnne, Joseph! Neli aastat majandusõpinguid Pepperdine’is ja nüüd on sinu tähtis päev. Oled teeninud ära nii suure aplausi kui peo. Ma armastan sind!,» kirjutas endisest kulturistist filmitäht ja poliiitik Twitteris.

Arnold Schwarzenegger 14. aprillil 2019 Brasiilias São Paulos

FOTO: Roberto Casimiro / imago images / Fotoarena/Scanpix

Postitust lugenud kiitsid Schwarzeneggerit, et ta Baenat oma pojana tunnistab ja teda ülikooli lõpetamise puhul õnnitleb.

Schwarzeneggeri vallaslaps sai avalikuks, kui Los Angeles Times 16. mail 2011 avaldas artikli, et 14 aastat tagasi sünnitas Guetamalast pärit majapidajanna poja, kelle isa on Arnold Schwarzenegger.

Baena töötas rasedana Schwarzeneggeri ja ta naise majapidamises, hoolitsedes ka nende kolme lapse eest.

Baena ja Schwarzeneggeri poeg Joseph sündis 2. oktoobril 1997. Shriveri ja Schwarzeneggeri neljas laps Christopher sündis 27. septembril 1997 ehk Josephist mõned päevad varem.

Joseph Baena sarnaneb oma näo poolest isa Arnold Schwarzeneggeriga ning ta tegeleb samuti kulturismiga, postitades oma treeningutest pilte sotsiaalmeediasse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just a lil thicc

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

On neid, kes on ta tituleerinud «Arnold Schwarzenegger vol. 2».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

There’s a rumor going round!

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

Schwarzeneggeril on oma eksnaise Maria Shriveriga neli last: 29-aastane Katherine, 27-aastane Christina, 25-aastane Patrick ja 21-aastane Christopher.

Schwarzenegger ja ta naine lahutasid 2017 ning kuulsa mehe uus kallim on temast 27 aastat noorem terapeut Heather Milligan.