Norra printsessi kallim: olen biseksuaalne šamaan, kellel on teispoolsuse kogemus

Norra printsess Märtha Louise ja USA šamaan Durek Verrett

FOTO: Daryl Henderson / NTB scanpix/Scanpix

Norra printsess Märtha Louise teatas mõni aeg tagasi sotsiaalmeedias, et tal on uus kallim, kes on USA päritolu segavereline šamaan.

USA ja Briti meedia teatel voolab šamaan Durek Verrettis nii põlisameeriklaste, aafriklaste kui laplaste verd.

Oma netileheküljel kirjeldab Durek end kui vaimset guru ja ravitsejat, kellel on teispoolsusega side ja selgeltnägemisvõimed. Ta sündis 1974. aastal Sacramentos, kuid praegu 44-aastane mees on osa oma elust elanud New Yorgis ja Los Angeleses.

Ta on mitmete kuulsuste, kaasa arvatud Gwyneth Paltrow’, Cameron Diazi ja Jessica Alba vaimne isa. Biseksuaalse maailmaränduri teatel on ta inimesi aidanud erinevates paikades, šamaani-, tantra- ja joogalaagrites.

Mehe Instagramis on palju fotosid sündmustelt, kus ta on loengutega üles astunud ja oma klientidest.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shamanic Encoding was Lit ?because so many beautiful tribal members came to learn real magic of the old shamanic way. To see with their own eyes the power of spirit. Thank you @ramainstitute and my dear friend @gurujagat for giving me a space of sacredness to share my love with the tribe. Sat Nam! Life is truly wonderous thing when you remember you have powers that go beyond the physical. The time is now to level up for having a tool box of litness and bring in the Giant age here on Earth. I'm feeling very poprocks about it. Check out the photos and video done by @lawsthatattract Earth made Kimono by @aurorasagesilk ?If you were in attendance share to the tribe your experience? I love our global tribe. We are the littycommittee !!

A post shared by Shaman Durek (@shamandurek) on

Dureki sõnul leidis ta printsess Märtha Louisis oma hingesugulase, kellega ta on vaimselt samal lainepikkusel.

Dureki teatel sai temast šamaan ta ema tõttu, kes märkas ta tundlikkust ja võimet asju ette näha. Ta alustas šamaanikoolitust Pomo ja Miwoki hõimu juures, kui ta oli 11-aastane.

Lisaks on ta õppinud Sacramentos asuvas põlisameeriklaste tervisekeskuses energia ja taimede abil ravimist.

Šamaani sõnul mõistis ta juba teismelisena, et ta elu ei kujune tavaliseks, sest elu raputas teda hoolega.

Ta koges lapsena vägivalda, tuli surmast tagasi, toibus üks kuu kestnud koomast ja õde andis talle ühe oma neeru, kui ta oli laps, kuna tal oli neeruhaigus.

Ei ole teada, kas need väited vastavad tõele.

USA šamaan Durek Verrett Oslos

FOTO: NTB SCANPIX / REUTERS/Scanpix

Dureki töömeetodeid peetakse ebatavaliseks. Ta ravisessioonidel on palju joogivett ja tühje ämbreid. Vett selle tõttu, et vesi puhastab keha ning ämbreid selle tõttu, kuna paljud ta kliendid on hakanud sessioonide ajal oksendama.

Šamaani sõnul lükkab keha uut energiat saades mürgid välja ja sellest tekib oksendamine.

Dureki teatel on temas natuke lapi verd, lisaks armastusele on see teda printsess Märtha Louise’iga ühendav.

«Märta Louise on mind täielikult omaks võtnud. Tal on võime tuua minus esile erinevaid tahke, nii šamaani kui mehe, väikese poisi, naise, tulnuka, jaaguari, ravitseja, ingli  ja veel teisi,» teatas ameeriklane sotsiaalmeedias.

Norra printsess Märtha Louise ja USA šamaan Durek Verrett

FOTO: Daryl Henderson / NTB scanpix/Scanpix

Šamaani teatel ennustati talle aastaid tagasi, et ta kohtab Skandinaavia printsessi, kes on temaga sarnane. Märta Louis läks Los Angeleses selle šamaani juurde raviseansile ja neist said kiiresti sõbrad. Sõprusest arenes armastus.

Kuigi printsess Märtha Louise ülistab oma uue mehe šamaani- ja ravitsejavõimeid, on neid, kes peavad teda šarlataniks.

«Kas Märtha Louise ei saa aru, et see mees kasutab teda enda reklaamimiseks ära. Printsess peaks oma tiitlist loobuma, siis ta näeb, et see on tõsi. See väidetav šamaan jätab ta päevapealt maha,» oli üks tviit.

Siiski ei ole ühtegi tõendit, et šamaan Durek tegeleks petmisega ja tal puuduvad võimed.

Durekil ja Märtha Louise’il on plaanis koosesinemiste turnee «Printsess ja šamaan», kus nad räägivad vaimsest ja nähtamatust ning demonstreerivad oma ravivõimeid.

Paar on praegu Norras, kus Durek tutvub oma Lapi juurtega ja kohtub sealsete šamaanidega.

Norra printsess Märtha Louise ja USA šamaan Durek Verrett Oslos

FOTO: NTB SCANPIX / REUTERS/Scanpix

USA meedia teatel ilmub sel sügisel šamaan Dureki uus raamat «Spirit Hacking». Nii selle raamatu kui Norra printsessiga suhtes olemise tõttu on ta saanud kutseid Norra ja USA jutusaadetesse.  

Norra printsess Märtha Louise oli 2002 - 2017 abielus kirjanik Ari Behniga, neil on kolm tütart.