Fitnessikaunitar Kaisa Abner leidis EMilt uue armastuse

Kaisa Abner.

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Bikiinifitnessi staar Kaisa Abner teatas blogis, et on eelmisest elukaaslasest lahku läinud ja leidnud enda kõrvale uue mehe.

28-aastase fitnessikaunitari südame paneb põksuma 30-aastane Saare kulturist ja jõutõstja Raigo Kuusnõmm. Noored said jutu peale mullu kevadel Hispaanias Santa Susannas toimunud kulturismi ja fitnessi Euroopa meistrivõistlustel, kirjutas Kaisa oma blogis.

Nii Raigol kui Kaisal olid tol hetkel elukaaslased olemas. Raigol on eelmisest suhtest ka laps.

Tänu Raigole mõistis Kaisa, «kui hea on rääkida kellegagi, kes saab sinu kiiksudest ja debiilsustest aru». Nagu selgub naise blogipostitusest, siis eelmise elukaaslasega sellist klappi polnud ning sama kehtis ka Raigo eelmise suhte kohta: «elukaaslane justkui nagu oli, aga toetust ja mõistmist polnud».

Aasta jooksul lõppes Raigo eelmine kooselu ning vabaks naiseks sai ka Kaisa. «Ma tulin ära palgatöölt, panin ametliku punkti enda kooselule ja lubasin endale, et nüüdsest teen ainult neid asju, mis teevad mind õnnelikuks,» kirjutas fitnessistaar.

Kaisa jagas Instagramis pilti, kus on napis pesus oma uue armastatu süles. «Armastus, lojaalsus ja austus... kõik muu käigu kuradile!» kirjutas fitnessikaunitar foto juurde.