K, 3.03.2021
Nike

Getter Jaani koostööleping Universaliga sai läbi
Mänedžer: pole kindel, mis edasi saab

Getter Jaani.

FOTO: Konstantin Sednev/Postimees Grupp/Scanpix

Kaks aastat tagasi plaadifirmaga Universal Music Baltics lepingu sõlminud Eesti lauljatar Getter Jaani meenutas sotsiaalmeedias viljakat koostööd. Mänedžer Tambet Mumma kinnitusel on leping lõppenud.

Getter lõi ühe maailma suurema plaadifirmaga käed 2017. aasta juunis. «Moonwalki ja Getteri koostöö on tänaseks kestnud juba kaheksa aastat. Koostööleping Universal Musicuga tähendab, et nüüdsest on meil seljataga ka maailma suurim plaadifirma,» vahendas Elu24 toona lauljatari mänedžeri Tambet Mumma sõnu.

Esmaspäeval kirjutas Getter Instagramis, et tänab Universali tiimi kahe aasta ja koostöö eest. «Andsime ühekoos välja kolm singlit: «Something Good», «Chasing Trouble» ja Universal Music Groupiga koostöös viimane «Võta mul käest»,» kirjutas 26-aastane lauljatar.

Mumma selgitas Elu24-le, et Getteril oli algusest peale Universaliga kolme singli litsentsimise kokkulepe. «Koostöö lõppenud ei ole, lihtsalt esimene lepingu osa lõppes ära ja vaatame edasi, mis saab. Räägime uuesti läbi, võib-olla Universaliga, võib-olla kellegi teisega,» rääkis mänedžer.

Kuna Getter sai elukaaslase Ott-Sander Palmiga 10. mail lapsevanemaks, on kõik plaanid ooteseisundis. «Midagi ei ole lõppenud, aga kuna Getteril on nüüd laps, saab plaanid saab teise pilguga ümber mõelda,» rääkis Mumma.

Getter meenutas Instagramis, kuidas ta kaks aastat tagasi singliga «Something Good» Leedut vallutamas käis. «Külastasime erinevaid raadiojaamu ja telekanaleid, et tutvustada mind kui artisti ja lugu, mis saavutas Power Hit Radio Lithuania edetabelis kolmanda koha!» kirjeldas lauljatar seika, mida ta esialgu uskuda ei suutnud.

Postitusest paistab, et Getter lepingu lõppemise üle ei kurvasta, vaid rõõmustab koostöö üle. «Iga loo taga on palju ilusaid mälestusi ja iga loo taga on väga palju andekaid inimesi, kellega mul oli suur au koostööd teha!» teatas Getter.

Getteri tähelend sai alguse kohaliku menusaate «Eesti otsib superstaari» kolmandast hooajast, kus neiu saavutas neljanda koha. Aastal 2010 võttis hitimeister Sven Lõhmus koos kamraadi ja äripartneri Tambet Mummaga tol ajal kõigest 17-aastase Getteri enda tiiva alla.

2011. aastal esindas Getter Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel Sven Lõhmuse looga «Rockefeller Street».