Pildid: kas hertsoginna Catherine on rase? Ta hoidis oma kõhtu nagu hertsoginna Meghan

Briti Cambridge’i hertsoginna Catherine ja ta mees, prints William osalesid 18. juunil Ascoti võiduajamiste esimese päeva sündmustel.

Seal olnutele ja fotograafidele jäi silma, et Catherine hoidis käsi kõhul nagu Sussexi hertsoginna Meghan, kui ta rase oli, teatab express.co.uk.

Harry ja Meghan Marokos veebruaris 2019

FOTO: Reuters/ScanPix

See tekitas spekulatsiooni, et hertsoginna Catherine ootab neljandat last. Catherine’il ja Williamil on kolm last: viieaastane prints George, neljane printsess Charlotte ja üheaastane prints Louis.

Nagu varasematel aastatel oli ka sel aastal Ascoti esimesel päeval kohal peaaegu kogu kuninglik pere eesotsas kuninganna Elizabeth IIga. Külaliste seas oli näha ka Hollandi kuningat Willem-Alexanderit ja kuninganna Maximat.

Pildil Briti kuninganna Elizabeth II ning Hollandi kuningas Willem-Alexander ja kuninganna Maxima

FOTO: EMPICS Entertainment/Anwar Hussein/Scanpix

37-aastane hertsoginna Catherine kandis Elie Saabi helesinist kleiti ja samas toonis kübarat.

Märgati, et Catherine pani Hollandi kuninga ja kuningannaga vesteldes mitmel korral vasaku käe oma kõhule. Sama kordus, kui ta suhtles kuninglikku perre kuuluva Zara Tindalliga.

Temast pilte näinud kommenteerisid sotsiaalmeedias, et Catherine jäljendas Meghanit ja võib-olla alateadlikult viitas, et ta on lapseootel.

Prints William ja Cambridge'i hertsoginna Catherine osalesid Royal Ascoti hobuste võiduajamiste esimese päeva sündmustel

FOTO: EMPICS Entertainment/Anwar Hussein/Scanpix

Kui kuningliku pere naisliikmed tavaliselt ei kanna sündmusel kuningannaga sama värvi rõivaid, siis Catherine eiras seda reeglit. Kuninganna Elizabeth II oli riietunud samuti helesinisesse.

Catherine ja William saabusid Ascoti samas tõllas prints Charlesi ja hertsoginna Camillaga.  

Prints William ja Cambridge'i hertsoginna Catherine osalesid Royal Ascoti hobuste võiduajamiste esimese päeva sündmustel. Tõllas on ka prints Charles ja hertsoginna Camilla

FOTO: EMPICS Entertainment/Anwar Hussein/Scanpix

Prints Harryt ja hertsoginna Meghanit sel aastal Ascoti avasündmusel kohal ei olnud, kuna nende ühekuune poeg vajab hoolt.

Nende poeg Archie Harrison Mountbatten-Windsor sündis 6. mail 2019.

Prints Harry ja Sussexi hertsoginna Meghan tutvustamas 8. mail oma poega Archie Harrison Mountbatten-Windsorit.

FOTO: PA images/Scanpix