Naised, viin ja libesti: EASi rahajagajatega liitunud Lossmann on mahlakate huvidega Eesti mees

Uus EAS-i nõukogu liige, Arvi Lossmann, jagas Facebookis seksikat pilti.

FOTO: Kuvatõmmis Facebookist

Erakonnakaaslasest ministri toel Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) nõukogu uueks liikmeks saanud Arvi Lossmanni Facebooki profiilist joonistub välja paras naljamees.

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo teatas sel nädalal, et vahetab EASi nõukogu kolm liiget välja ning uuteks liikmeteks saavad Arvi Lossmann, Marko Pomerants ja Rain Epler, kirjutas Postimehe majandusportaal

Kingo mainis muu hulgas, et uute nõukogu liikmete näol tuuakse sisse värsket verd ja regionaalset mõõdet. Kui otsustada ainult sotsiaameedia postituste põhjal, et kes neist kolmest EASi vereringe käima lööks, siis võiks panustada EKRE liikmele Lossmannile.

45-aastase Tartumaa ettevõtja Facebooki ajajoonel jääb silma paar tõelist pärli, mida ei varjuta ka ohtrad pagulasteemadel tehtud postitused ja naljaportaalidest leitud mõtteterad ja videod.

Näiteks jagas Lossmann 30. juunil kell 23.21 postitust seksikast naisest, kes hoiab paljaste rindade ees viinapudeleid. Pildi pealkirjast loeb välja, et: «parem esmaspäeval natuke häbeneda, kui terve nädalalõpp igavleda».

Sama päeva ehk siis 30. juuni esimestel tundidel jagas Lossmann pilapilti, kus võrreldi naise ilu libestiga. Selle kohaselt kasutab seksikas naine Durexi libestit, kuid veidi nukrama välimusega neiu hoopis WD-40 universaalõli.

Elu24 soovib ärimehele sama lennukaid ja lustakaid lähenemisi ka EASis, mis edendab ettevõtlus- ja regionaalpoliitikat Eestis ning on riikliku ettevõtluse tugisüsteemi üks suuremaid institutsioone, pakkudes ettevõtjatele, teadusasutustele, avalikule ja kolmandale sektorile rahalisi toetusi, nõustamist, koostöövõimalusi ja koolitust.