T, 22.09.2020

Jalgpalluri ja näitleja Vinnie Jonesi abikaasa kaotas kuueaastase võitluse vähiga

Vinnie Jones koos abikaasaga. 2007.

FOTO: AP / Scanpix

Endise jalgpalluri ja praeguse Hollywoodi märulistaari Vinnie Jonesi abikaasa Tanya Jones suri eile vähki. 

53-aastane Tanya Jones suri eile oma kodus Los Angeleses, ümbritsetuna oma perest ja lähedastest, kirjutab The Sun.

Vinni pressiesindaja sõnas: «Kell 8:46 kohaliku aja järgi suri Vinnie Jonesi abikaasa Tanya piku võitluse järel vähki oma kodus Los Angeleses. Tanya suri rahulikult ümbritsetuna Vinniest, nende tütrest ja teistest pereliikmetest. Vinnie ja tema perekond paluvad privaatsust ja mõistvat suhtumist sellel raskel perioodil.»

Allikate sõnul halvenes naise tervis viimaste nädalate juures märkimisväärselt.

Tanya ja Vinnie. 2014.

FOTO: MAVRIXONLINE.COM / MAVRIXONLINE.COM

2013. aastal avaldas endine jalgpallur, et neil mõlemal abikaasaga on diagnoositud nahavähk. Tanya, kellele tehti 21-aastaselt ka südamesiirdamine, raviti varasemalt kahel korral ka emakakaelavähki.

Vinnie avastas oma silma alt kühmu ja tal diagnoositi hiljem nahavähk ehk melanoma. Tanya sai iroonilisel kombel sama haiguse. Nad said mõlemad selle vastu ravi ja said sellest ka koos üle.

Tanyal lõi haigus hiljem aga uuesti välja ja sellest ta enam ei tervenenud.

Vinnie ja Tanya abiellusid 1994. aastal Watfordis. 1999. aastal kolisid nad Los Angelesse, kus Vinnie jätkas küllaltki edukalt oma näitlejakarjääri. Inglane tegi filmidebüüdi 1998. aastal Guy Ritchie filmis «Lock, Stock and Two Smoking Barrels». Ta on teinud kaasa ka filmides «Gone in 60 Seconds», «Mean Machine» jt.