Video: end tumedanahaliseks muutnud sakslanna tahab maailma suurimaid rindu

Martina Big

FOTO: twitter.com

Sakslannast endise stjuardessi ja praeguse pesumodelli Martina Bigi totaalne muutumine algas 2012, kui varem sale ja blond naine langetas otsuse, et temast saab kurvikas tumedanahaline.

2017. aastast alates sai ta hormoon- ja melaniinisüste, et ta nahk tumedamaks muutuks, lisaks lasi ta teha näooperatsioone, et ta rohkem aafriklanna sarnane välja näeks, teatab thesun.co.uk.

Martina Bigi teatel on ta uueks eesmärgiks saada maailma suurimad rinnad.

Sel kuul oli ta külaliseks Briti ITV kanali hommikusaates «This Morning», kus ta rääkis oma unistusest.

Tal on praegu S-korviga rinnahoidja, kuid ta tahab veelgi suuremaid rindu ning selleks tuleb teha operatsioon, mille käigus mõlemasse rinda lisatakse veel 20 liitrit täidist.

Saatejuhid tegid külalisega katse, andes talle mõlemasse kätte veenõu, milles oli 20 liitrit vett, et naine saaks aru, kui palju kaalub 20 liitrit.

«Kui sa mõlemasse rinda lisad 20 liitrit, siis see võib tervist kahjustada. Kuidas sa suudad nii raskeid rindu kanda?» küsis saatejuht Philip Schofield.

Martina Bigi sõnul on ta tugev naine ja tal on tugevad lihased ning suuremate rindade kandmine ei peaks probleem olema.

Kui teine saatejuht Holly Willoughby küsis, et kuidas sakslanna tuleb raskete rindadega toime siis, kui tal vanemana enam nii tugevaid lihaseid ei ole, oli naine optimistlik.

«Võimalik, et vanemana lasen rindu natuke vähendada. Olen alles 31-aastane ja mul on veel aega küll, et rindu suurendada,» vastas tumedanahaline sakslanna naeratades.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

White German model who took injections to change her skin color claims her babies will 'come out black?? . . . . Martina Big took tanning injections to “transform” herself from a white german woman into a black African woman, claims she and husband Michael could have black children.. “My children will be black. I am discussing with my doctor to see if my body is okay, will I be able to breastfeed, what the baby will look like she claimed any future baby she has would be a mix of her and her white husband genetically. “It’s a mix of Michael and me. I’m pretty sure it will be black or milk chocolate or a little bit light, it doesn’t matter,” she said. Martina also claimed her melanin injections had changed more than just the colour of her skin. "The skin is getting darker and my growing hair is changing and getting curly and more dark," she shared. "Even my eyebrows now are getting dark and my eye colour has changed." #martinabig #melanin"

A post shared by Nigerian Women Diary (@nigerianwomendiary) on

Saadet näinud kommenteerisid Martina Bigi plaane.

«Kirurg, kes talle rinnasuurendusoperatsiooni teeb, peaks tööst ilma jääma. Tundub, et sellel naisel on mingi psühholoogiline probleem ja ta vajab hoopis psühhiaatri abi,» teatas kommenteerija.

Martina Bigi teatel on talle seni tehtud 26 ilulõikust ja osa neist on olnud rinnasuurendusoperatsioonid.

Sakslanna sõnul on ta tänulik, et senised operatsioonid on õnnestunud. Samas ta on teadlik ilulõikustega kaasnevatest ohtudest, kuid ta loodab, et ka uued operatsioonid õnnestuvad.

Martina Big kannab juba nüüd kahte rinnahoidjat, et toetada suuri S-korviga rindu. Tulevikus peab ta oma rinnahoidjad laskma õmmelda eritellimusel.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#MartinaBig – die Frau mit den größten Brüsten Europas (70 S) – steht auf irre Schönheits-OPs. Wo ist sie also besser aufgehoben als in Amerika – dem Land der unbegrenzten Möglichkeiten?! Doch ihr neuester Schnippel-Wunsch ist selbst den Amis zu krass! Martina Big machte in den zurückliegenden Monaten immer wieder wegen ihrer Körper-Verwandlung von sich reden: Die ehemals blonde Stewardess aus der Eifel wurde von dem Wunsch beseelt, Afrikanerin zu werden. Klingt skurril, ist es auch. 2012 ließ sich Martina die Nase schmaler machen. Das gefällt ihr allerdings nicht mehr. Für ihren Traum vom Leben als Afrikanerin will sie eine „afrikanische“, breitere Nase. In der Reality-Show „#Botched“ äußerte Martina den Wunsch nach der breiteren Nase. Doch er wurde abgelehnt! „Ich möchte, dass Martina mit dieser Entscheidung noch wartet. Denn wir wissen nicht, wie lange dieses verrückte Experiment von ihr noch anhält“, begründet einer der Ärzte die Entscheidung. Foto: BILD

A post shared by BILD Promi-News (@bild_promis) on