Instagrammer hakkab fännidele uuesti vannivett müüma

Belle Delphine müüb uuesti oma vannivett.

FOTO: Instagram/Belle Delphine

Briti instagrammer Belle Delphine on otsustanud taaskord vannivett müüma hakata. Tema esimene ponnistus oli äärmiselt edukas ja müüs 50 topsi ära vaid kolme päevaga. 

19-aastane instagrammer, kes on paari kuuga meeletult populaarne, otsustas meeste seas oma edukust ära kasutada ja hakkas neile vannivett müüma. 50 topsi tema ihu katnud vannivesi sai otsa kolme päevaga. Iga topsi eest kasseeris naine 30 dollarit.

Kuigi Belle, kellel on Instagramis 4,2 miljonit jälgijat, ei ole esimest laadungit jõudnud veel kõikidele «klientidele» välja saata, siis otsustas naine eile, et paiskab müüki veel vett. Seekord mitte enam topsi sees, vaid suurem anumaga. «Piisavalt, et selle sisse saab uppuda,» nagu ta ise seda kutsub.

Pildil, millega naine vett müüb, istub ta platsikust läbipaistvas anumas, mis on pooleldi veega täidetud. Selle hind pole teada, aga ta on ka selle toote praeguseks läbimüünud.

Kuigi Belle müüb «janustele» klientidele tühipaljast vett ja on selles niivõrd edukas, et müüb lao vaid mõne päevaga tühjaks, siis on instagrammer see, kes räigelt kriitikat saab.

«Kas sul pole üldse eneseväärikust?» küsib üks.

«Mis sul viga on?» tahab teine teada.

«Kas see on mingi nali?» küsib kolmas. 

Sellises tempos lähevad paljud kommentaarid.

Kuid on loomulikult ka neid, kes naisi arukust ja head äriideed kiidavad. Nende arvates on naine leidnud niši, millega suurema pingutuseta raha teenida. Kui inimesed on nii rumalad või pealiskaudsed, et on nõus naise vannivee eest maksma, siis kes siin rumal on.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lmao SO, there's been a lot of fake news going round that I wanna address! ... Nobody has been hospitalised from my bath water, or have gotten sick. All of these memes were posted before I even shipped any out. Regarding the whole 'herpes' thing, yes I used to get blisters when there's a change in weather, ive gotten them occasionally since I was a child, I haven't had one in a year or two and NO you cannot get it!! 90% of all people will have one in their lifetime...it's not an STD lol... People are listing 'my bath water' on eBay, they aren't real either There's also a fake website selling my 'gamer girl pee' and although I find it really funny, it's sadly not real either gamer Bois ---- SO LONG STORY SHORT, not everything you read online is real, personally I find the memes funny but I thought it's important for me to address this since there are people who actually believe that I hospitalised multiple people...which is untrue. Hopefully this clears stuff up!! ?

A post shared by Belle 19 (@belle.delphine) on

Lisaks sellele kummutas 19-aastane Belle ka kuulujutte selles, et ta olla oma fännidel herpese andnud. Jutud suguhaigluse kohta hakkasid levima kohe pärast esimese laari vannivee äramüümist. Siis heideti naisele ette, et ta on 50 oma jälgijale herpese andnud. 

Aga naine lükkas need jutud ümber ja ütles, et see ei saa kuidagi võimalik olla, kuna ei olnud tolleks hetkeks pakke klientidele saatnudki. Ta tunnistas, et tõepoolest tekkis tal kunagi külma ilmaga huule peale ohatis, kuid seda ei ole viimased kaks-kolm aastat juhtunud. Lisaks ei ole see ka nakkav.

Ka libauudist levitanud Twitteri konto haldaja tunnistas, et uudis on vale ning neile teada olevalt Bellel herpest pole.