Pildid ja video: bensiinijaama tankuri puuteekraani sees vingerdas madu

Ameerika Ühendriikides Kansases Gardneris sai üks naine bensiinijaamas autot tankides ehmatuse osaliseks, kui märkas tankuri puuteekraani sees madu vingerdamas.

Holly Malkames, kes tankis oma autot Minit Mart bensiinijaamas, arvas alguses, et ekraani sees on mingi kummist asi, kirjutab newsweek.com.

Ta lisas, et osades bensiinijaamades on autojuhte lõbustavad videod ja tal käis peast läbi, et Minit Mart jaamas võib ka see olla, kuid kui roomaja pea näha oli, sai talle selgeks, et tegemist ei ole video, vaid elusa maoga.

USAs Kansases Gardneris asuva bensiinijaama tankuri puuteekraani sees vingerdas madu

FOTO: Caters News Agency/Scanpix

Naise arvates suurendas pleksiklaasist puuetekraan madu, näidates teda suurema ja hirmsamana, kui ta tegelikult oli.

«See pikk hallikas objekt oli alguses paigal, kuid siis hakkas liikuma. Ta liikus, mingil hetkel oli näha ta pead ja madu vaatas mulle otsa. Ma ei saanud aru, kuidas madu sinna sai,» kirjeldas naine juhtunut sotsiaalmeedias.

Naine oli nii ehmunud, et kui ekraanile ilmus küsimus, et kas ta tahab ka oma autot pesta, siis jättis ta sellele vastamata.

Malkames lõpetas oma auto tankimise kartes, et madu pääseb tankurist välja. Hoolimata hirmust tegi ta juhtumist fotod ja video, pannes need sotsiaalmeediasse.

Fotodelt on näha, et madu vingerdas üle teksti «Thank You Shopping With Us Today» (Täname, et ostlesite täna siit).

USAs Kansases Gardneris asuva bensiinijaama tankuri puuteekraani sees vingerdas madu

FOTO: Caters News Agency/Scanpix

Malkames kinnitas, et kasutab ka edaspidi Minit Mart tanklat, kuid siis läheb mõne teise tankuri juurde.