Mida lubavad Eesti naised privaattutvuste lehel meestele?

Ka naised peavad endale nädalavahetuseks seltsi otsima. Pilt on illustratiivne.

FOTO: SMG / ZUMAPRESS.com

Nädalavahetus on kohe käes ja üksikud inimesed otsivad kedagi, kellega koos peole minna. Meestel on tavaliselt raskusi naiskaaslase leidmisega, aga mitte siis, kui kasutada õigeid kanaleid.

Privaattuvus.com lehel on tutvumiskuulutused ausad ja konkreetsed. Mehed ja naised kirjutavad konkreetselt, keda nad otsivad, mida tahavad ja mida vastu annavad. 

Oleme siin teinud väikese väljavõtte sellest, mida naised üle Eesti meestele pakuvad. Mõni küsib ajaveetmise eest raha, teised tahavad lihtsalt koos aega veeta. 

Kõik tekst on sellisena kirja pandud nagu portaalis kirjas.

Kathlyn, 28, Pärnu

Olen vabameelne naine, otsin kohtumist mehega, kes igapäeva ellu vaheldus toob. Olen seksi-maias … seda ei salga, ma olen sina, rohkem kui sa ise! Püsisuhet enne 30seks saamist ei soovi.

Helisa, 23, Tallinn

Otsin õhtusse seiklust, mees vanuses 30+. Kui soovid noore pringi neiu näol leida meelelahutust siis äkki oled sina just õige. Pind olemas. Ootan diskreetsust ja puhkust. Luban kohelda sind lugupidamisega. Rohkem pilte vahetame kui kirjutame ja kokku lepime edasises.

Nulbu fännitar, 20, Tartu

Otain kaaslast et NV-l Elvasse EHHF-ille minna. Ulme kuidas tahaks nublut ja 5miinust näha :)

Britta, 24, Tartu

Tsau! Otsin kedagi kes Tartust nädalavahetusel Hauka laadale läheksja mind kaasa saaks võtta.

Kiisu ja Miisu, 21, Saaremaa-Pärnu

Kaks saarema neiut on Pärnus ja otsivad sponsort. Meie juures ei ole võimalik kahjuks kohtuda, oleks tore, kui koht oleks Sinu poolt (aga hotellid on ka head kohad suhtlemiseks). Musid, kallid, paid teile! Olge mõnusad! :) Ootame kirju meilile!

Reede õhtu Princess, 29, Tallinn

Tere. Olen 29a 160/51kg tavaline neiu kes on täna Tallinnas. Sooviksin tutvuda meeldiva Tallinna mehegaa,kellega reede õhtul suhelda ja näiteks veini juua. Kuna ei ole eriline baarides kklubides käia siis oleks tore kui kutsutakse külla või tullakse ise. Istume suhtleme ja pärast kutsun endale takso ja sõidan koju. Või ei sõida. Ma ei ole seksi pakkuja. Lihtsalt sooviks suhelda kellegagi.

Violet Moon, 26, Kesk-eesti vahel Tallinnas

Tere, otsin rikast salaarmukest. Kui sa vajad hädasti ilusat, arukat ja head tüdrukut rutiini peletamiseks, olen olemas.Kuid palun mitte tülitada ühekordsetel ja hoorajäägritel. Olen vaid ühe kallimaks. Veronika :)

Kairi, 24, viljandi vahel tallinn

Ole ken apisike blondi peaga neiu, salasuhte eesmärgil tutvun. Asukoht pole oluline oman autot.sms.

Karolin, 26, Viljandi

Olen 162cm&57 sale ja nägus kahekordselt lahutatud naine enam suhteid ei soovi. Pakun lihtsalt mehele hea tuju paketti. See võib areneda edasi kui meie vahel tekib sümpaatia. Kui sa oskad panna mind naeratama ja rahuldad kõik mu vajadused siis saad tunda ennast kuningana.

KasuKaisa, 28, Keila

Kui Sulle meeldib, siis on välja pakkuda volüümikas, aga kena ja hoolitsetud kaisukaruke,umbes 75kh/165cm – kohtuks õhtusel ajal mõne kena isasega, kes on valmis minu kaisus veetma kirglikke hetki.