R, 4.12.2020

IKKA JUHTUB: tõsielustaari võimas büst ajas fännid tülli!

Chloe Ferry 2019. aastal Londonis.

FOTO: Scanpix/ Claytons/GoffPhotos.com

Briti tõsielusarjast «Geordie Shore» tuntuks saanud Chloe Ferry (23) käis hiljuti tõsielusarja «Celebs Go Dating» tegijate poolt korraldatud peol, kus püüdis pilke mustas minikleidis.

Londonis toimunud peole saabus Chloe liibuvas minikleidis, millel oli sügav dekolteelõige. 

Enne pidu lasi Chloe endast ka mõne pildi klõpsutada, mille kiirelt ka sotsiaalmeediasse üles laadis. Loomulikult oli naise Instagrami jälgijaskond kohe kiire ka pilti kommenteerima.

«See kleit on nali, eks? Ta on imeilus tüdruk, aga miks ta tunneb vajadust kanda sellise üleosaga kleiti, mis ripub põhimõtteliselt niidi küljes. See pole üldse atraktiivne. Ausalt öeldes näeb ta pisut odav välja,» kommenteeriti pilti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chloe Ferry? (@chloegshore1) on

«Mis on juhtunud eneseaustusega?» lajatas veel teinegi.

Loomulikult leidus ka fänne, kes asusid naist kohemaid kaitsma. «Las ta teeb oma eluga, mida ta ise tahab. Millal ta teie arvamust on küsinud? Mis siis, et see on avar, see tõesti ei loe. See on tema otsustada, mida ta teha tahab...» vastas üks fännidest.

«Inimesed peavad sellest üle saama. Las tüdruk kannab seda, mida tahab. Kui te olete nii haavunud, sest keegi näitab pisut keha, siis on mul kahju teie igavatest ja pisikestest eludest,» vastas veel teinegi fänn.

Teisalt annavad paparatsopildid peoõhtust aimu, et Chloe sügava dekolteelõikega kleit oli siiski riskantne valik. Pilte vaadates paistab, et kleidi sisse surutud rinnapartii vajas õhtu jooksul tõsielustaari abi, et kleidist mitte välja vupsata.

Chloe Ferry 2019. aastal Londonis.

FOTO: Scanpix/ Claytons/GoffPhotos.com