Kuninglik kaunitar: printsess Diana vennatütar avaldas endast ingellikult ilusa foto

Leedi Kitty Spencer Milano moenädalal kandmas Dolce & Gabbana moemaja loomingut.

FOTO: Scanpix/Capital Pictures / GOL/Capital Pictures

Diana, Walesi printsessi vennatütar leedi Kitty Spencer (28) postitas hiljuti Instagrami piltilusa kaadri. Esiti vaadates võiks öelda, et sahinatel on tõepõhi all ja aadlisoost modell on tõepoolest oma tädiga väga sarnane!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? All White ?

A post shared by Kitty Spencer (@kitty.spencer) on

Leedi Kitty Spencer on printsess Diana noorema venna Charles Spencer'i tütar. Ta sündis küll Londonis, ent kasvas üles Lõuna-Aafrikas.

Esimest korda ilmus ta avalikkuse ette 1997. aastal, mil toimusid printsess Diana matused.  Kitty oli toona 6-aastane. Tema isa, Charles Spencer läks ajalukku sellega, et süüdistas matusekõnes kuninglikku perekonda Diana hukkumises.

Modell on briti meedias saanud rohke tähelepanu osaliseks ka seetõttu, et teda võrreldakse pidevalt varalahkunud printsess Dianaga. Eriti välimuse osas, sest paljude fännide arvates meenutab noor Kitty tohutult printsess Dianat.

Mais ületas ta rahvusvahelise uudisekünnise oma kihlusega. Nimelt ilmus 28-aastane Lady Kitty Spencer New Yorgis Manhattanil avalikkuse ette oma kallimaga, kelleks on 60-aastane tuntud moeärimees Michael Lewis.

Briti kõmumeedia andmetel on leedi Kitty ja Lewis koos alates 2018. aasta sügisest. Multimiljonärist ärimees, kellele kuulub rõivabränd Whistles, on kuus aastat vanem kui Kitty isa.