Issand, mis pilt! Vene Kim Kardashian ületas nendes bikiinides igasuguse sündsuse piiri

Kuvatõmmis videost: modell Anastasia Kvitko

FOTO: Epic Life/Youtube.com

Venemaalt pärit modell Anastasia Kvitko (24), keda hellitavalt ka vene Kim Kardashianiks kutsutakse, kostitas sotsmeediat järjekordse paljastava pildiga.

Kvitko lisas Instagrami pildi, millel võib teda näha poseerimas erkrohelistes bikiinides. Loomulikult läheb selline kaader ka tema jälgijaskonnale peale. «Imeilus ingel,» kiidab üks fännidest.

«Jumalanna,» lisab veel teinegi.

«Täiuslik!» kommenteerib veel kolmaski fänn.

Kõik võib ju roosiline tunduda, ent pilti vaadates tekib tahes tahtamata ka küsimus, kas nendes bikiinides saab ikka rannamõnusid ka nautida või ongi need mõeldud vaid pildistamiseks?

Vaata ka pilti:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning ☀️ swimsuit @prettylittlething ?

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Muideks, omal ajal ei tahtnud modelliagentuurid Kaliningradi oblastis sündinud kaunitari värvata, kuna naine olevat liiga kurvikas. Seepeale otsustas Kvitko muuta kurvid oma firmamärgiks ning nüüd leidub vaevalt kedagi, kes ta suurest tagumikust mööda suudaks vaadata.

2016. aastal antud intervjuus rääkis Anastasia, et see on vaid aja küsimus, mil ta Kim Kardashiani troonilt tõukab. «Mul on olnud elus vaid üks operatsioon - mu pimesool eemaldati - ja me kõike teame, mida Kim oma pepuga teha on lasknud,» rääkis tüdruk toona.

Vaata ka kuuma videot: