Tiina Jantson võttis sõna Ireni Erbi värske tiitlivõitja osas: rüvetab oma sellise pildiga Missiste tiitlit!

Miss Valentine valimine klubis Seduction. Pildil Tiina Jantson.

FOTO: ARTUR SADOVSKI / PM/SCANPIX BALTICS

Elu24 kirjutas juuli alguses, et kaks aastat autoriõiguste pärast vägikaigast vedanud Tiina Jantson sai Harju maakohtus Ireni Erbi üle võidu. Teisisõnu ei tohi Erbi edasipidi missivõistlustel kasutada Jantsonile kuuluvat kaubamärki «Missis Estonia». Nüüd võttis Jantson sõna Erbi värske tiitlivõitja osas, kuna viimane postitas sotsmeediasse ebaviisaka pildi.

Tiina Jantson on «Missis Estonia 2019» võistlust korraldanud alates aastast 1992. Viimastel aastatel hakkas aga Ireni Erbi täiesti omavoliliselt kasutama Jantsonile kuuluva võistluse «Missis Estonia» nime enda ürituse korraldamisel. Abi saamiseks pöördus Jantson kohtusse ja väljus sealt võitjana.

Nüüd võttis Jantson Erbi uue tiitlivõitja kohta sotsmeedias sõna, kuna viimane oli Facebooki postitanud pildi koos ebaviisaka žestiga.

«Kohutav ja mul pole sõnu! Ireni Erbi, vaatamata kohtumäärusele, jätkuvalt varastab minu poolt 27 aastat korraldatava Missis Estonia võistluse nime,» kirjutab Jantson postituse alguses.

«See siin on tema verivärske Missis Estonia Classic, kes täiesti rüvetab oma sellise pildiga Missiste tiitlit! Häbi!» lisab Jantson postituse teises pooles.

Pildil, mida Jantson oma sotsmeedias jagab, on näha «Missis Estonia Classique»  tiitlivõitjat, Jasmin Bogatovat. Naisterahval on peas kroon, käes karikas ning ta näitab kaamerale keskmist sõrme.

Postituse, mille Jantson oma Facebooki seinale jagas, on üles laadinud vene härra.

Jasmin Bogatova postitas antud pildi oma Facebooki seinale täna kella kolme aeg. Ta kirjutab postituses sellest, kuidas inimesed ei tohi karta väljakutseid ning uusi kogemusi. Lisaks tänab ta Erbi võistluse korraldamise eest.

«See žest ei ole suunatud kellelegi otse, vaid näidake ebaõnnele, halvale tervisele ning madalale enesehinnangule keskmist sõrme ja liikuge edasi,» põhjendab Bogatova postituse lõpus oma žesti.

Tiina Jantsoni on varasemalt öelnud, et tal ei ole konkurentsi vastu midagi. Kui korraldataks ükskõik millise teise nimega iludusvõistlust naistele, oleks see igati teretulnud.

«Ireni Erbi ebaeetilised teguviisid kahjustavad kogu Eesti iludusvõistluste mainet ja tagasi seda enam võtta ei saa. Kogu 25 aasta jooksul ei ole mitte midagi nii taunitavat ja ebaeetilist meie iludusvõistluste maastikul veel juhtunud. Alati on korraldajad leidnud omavahel lahendusi ja kunagi ei ole ära kasutatud mingi võistluse reklaamimiseks nii räigelt teise inimese pikaajalise töö vilju.»