Pildid: juutuuber Anita Sibul ilmus seltskonda Norra helilooja käevangus

Rahvusooper Estonia 114. hooaja avamine.

FOTO: Karl Arras

Laupäeva õhtul Tallinnas rahvusooperis Estonia toimunud galat külastas ka 21-aastane juutuuber Anita Sibul, kes väisas üritust vanema meesterahva seltsis.

Laupäeval toimus Estonias 100. sünnipäeva tähistavale Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiale pühendatud seitsmes Vana Tallinn Gala, millega avati rahvusooperi 114. hooaeg.

Influencer Anita Sibul ilmus galale koos endast vanema meesterahvaga. Anita ütles Elu24-le, et teda saatnud mees on Norra komponist (ehk helilooja), kes pole avalikust tähelepanust «väga huvitatud».

Rahvusooper Estonia 114. hooaja avamine. Anita Sibul.

FOTO: Karl Arras

Juutuuber, kes reisib pidevalt mööda maailma ringi, tunnistas märtsis Elu24-le antud intervjuus, et talle meeldivad vanemad mehed. «Mehed muutuvad paremaks just ajaga: nii välimuselt, käitumiselt kui ka vaimselt,» rääkis Anita.

Tollal liikusid ringi ka jutud, nagu oleks noore juutuuberi edu ja rikkaliku eluviisi taga «suhkruissid» ehk vanemad mehed, kes seltskonna eest talle hinnalisi kingitusi teevad.

«Arvan, et suhkruissi termin loodi kadedusest edukate meeste vastu. Noored poisid on muidugi pahased, kui neil naistega nii hästi ei lähe, aga samas näevad vanemaid mehi kõige kenamate neidudega,» ütles Anita seepeale.

Loe tervet intervjuud SIIT!

Mullu oktoobris jäi Anita kaamera ette Tallinna ööklubis Amigo, kus tantsis intiimselt kaks korda vanema riigikogulase Jaanus Karilaiuga. Vaata videot SIIT!