Galerii: Kanal 2 sügishooaeg sai alguse meeleoluka publikuüritusega

Kanal 2 telesügis startis eile Tallinna Kristiine keskuse spordirestoranist ja meelelahutuskeskusest O'Learys, kus kõik huvilised said oma telelemmikutega kohtuda.

Kell 19 startis otse publiku keskelt Kanal 2 uudistemagasin «Reporter».

Kell 20 oli kõigil huvilistel võimalik vaadata suurelt ekraanilt Katrin Lusti ajakirjandusliku telemagasini «Kuuuurija» uue hooaja avaepisoodi, mis hoiatas tuhandeid eestimaalasi, kelle vara on seaduse tõlgendamise tõttu ohus.

Otse publiku keskelt läks LIVE'i otsesaate «Õhtu!» uus meelierutav hooaeg eesotsas aasta meelelahutajate Piret Laose, Jüri Butšakovi ja Robert Rooliga. Suurele avalikule salvestusele tulid mitmed toredad saatekülalised, kelle seas olid näitlejad Henrik Kalmet ja Liisa Pulk, muusikud Reigo Ahven ja Hanna-Liina Võsa ning poliitik Indrek Tarand.  Spordilegendid Aivar Kuusmaa ja Martin Müürsepp pidasid särtsakas otsesaates maha ennenägematu korvpallilahingu.

Sügishooaja avalikul avaüritusel oli publikul võimalik kohtuda aasta meelelahutajate Pireti, Jüri ja Robertiga. Fänne rõõmustasid ka Katrin Lust, Eeva Esse, Roald Johannson, Jaanus Koort ja Leho Lehis.