E, 21.09.2020

Inglismaa jalgpallikoondislane sai teise mehe naisega flirtimise eest korraliku keretäie

Danny Drinkwater Burnley eest platsil

FOTO: LEE SMITH / Action Images via Reuters

Chelsea jalgpallimeeskonna heidik Danny Drinkwater sai kuuemehelise kamba käest julmalt peksa, kui jalgpallur üritas teise mehe naist ära rääkida. 

29-aastane poolkaitsja Danny Drinkwater, kes viibib praegu Burnley meeskonnas laenul, käis Manchesteri ööklubis Chinawhite pidutsemas. Ta visati turvateenistuse poolt klubist välja, pärast mida kuuene grupp mehi talle kallale läks, kirjutas The Sun.

Kohapeal olnud allikas ütles, et see oli äärmiselt verine kaklus. Mehed hüppasid jalgpalluri pahkluul ja keegi kõrvalt karjus, et nad tema jalad murraksid. 

Rünnak aga päris tühja koha pealt ei alanud. Mehed läksid Drinkwaterile kallale, kui mees püüdis rivaalmeeskonna jalgpalluri naist ära rääkida. Scunthorpe Unitedi Kgosi Ntlhe käskis mitmel korral Drinkwateril ta naine rahule jätta. Kui Drinkwater seda ei teinud, siis läks meeste vahel kähmluseks. 

Ühel hetkel oli jalgpallur võtnud isegi loote asendi, kui kuus meest teda jalgadega peksid ja tema jalgadel tallusid.

Kuigi klubi ees väljas oli Drinkwater kindlalt autsaideri rollis, siis kuulsid kaklust pealt näinud inimesed, et poolkaitsja karjus: «Mind ei huvita. Su naine tuleb koos minuga koju».

Intsident leidis aset eelmisel nädalavahetusel. Kui ta Burney eest Liverpooli vastu platsile ei tulnud, siis teatasid klubi esindajas, et Drinkwateril on pahkluuvigastus. Nüüd on aga vigastuse põhjus teada.

Danny Drinkwater on Inglismaa koondise eest mänginud kolm mängu ja kuulus ka Premier League'i võitnud Leicester City koosseisu.