P, 20.09.2020

Video: Putini väidetav ristitütar Ksenija Sobtšak tegi oma pulmas striptiisi

Ksenija Sobtšak abiellus 13. septembril Konstantin Bogmoloviga

FOTO: Vyacheslav Prokofyev /TASS/Scanpix

Venemaa presidendi Vladimir Putini väidetav ristitütar Ksenija Sobtšak, kes oli 2018. aastal presidendivalimiste kandidaat, abiellus möödunud nädalal.

37-aastase telesaatejuhi ja endise Playboy modelli Sobtšaki abikaasaks sai 44-aastane teatrijuht Konstantin Bogmolov, teatab news.com.au.

Ksenija Sobtšak abiellus 13. septembril Konstantin Bogmoloviga

FOTO: Dmitry Bulanov /TASS/Scanpix

Vene kõmumeedia teatel lekkis vene sotsiaalmeediasse video, millel on näha musti seksikaid riideid kandvat Sobtšakki oma pulmas erootiliselt tantsimas ja striptiisi tegemas. Temaga olid koos laval poolalasti meestantsijad.

Väidetavalt lahkusid peigmehe vanemad Juri Bogomolov ja Olga Uljanova pulmapeolt, kuna minia paljastav etteaste oli nende jaoks liig mis liig.

Vene sotsiaalmeedia kohaselt oli veel teisi külalisi, kes pidasid pruudi etteastet «rõvedaks».

Sobtšakil ja Bogomolovil oli 13. septembril esmalt õnnepalees paaripanemine ja siis toimus Moskvas Nikitski värava Issanda ülestõusmise kirikus laulatus.

Ksenija Sobtšak abiellus 13. septembril Konstantin Bogmoloviga

FOTO: Vyacheslav Prokofyev /TASS/Scanpix

Pulmapidu peeti Moskva ajaloomuuseumis, kuhu õnnelik paar saabus hobukaarikus.

Ksenija Sobtšak oli 2013–2019 abielus näitleja Maksim Vitorganiga, neil on poeg Platon, kes sündis 2016. Nüüdne abielu on Ksenija jaoks teine.

Putin oli 37 aastat tagasi Ksenija Sobtšaki ristimisel, tekitades siis jutu, et ta on Ksenija ristiisa. Putinit aga nüüdses pulmas ei olnud.

Vladimir Putin septembris 2019

FOTO: Sergey Guneev / Sputnik/Scanpix

Sobtšakid kuuluvad juba ammu Putini sõprusringi.

Ksenija Sobtšaki isa Anatoli Sobtšak oli Putini ülikooli ajal ta õigusteaduse õppejõud. Kui Sobtšak sai 1990. aastatel Peterburi linnapeaks, andis ta oma endisele üliõpilasele Putinile ta esimese poliitilise töökoha.

Peterburi endine linnapea Anatoli Sobtšak

FOTO: Boris Kaufman / RIA Novosti/Scanpix

Anatoli Sobtšak suri 2000. aastal.

Mis puudutab aga Putini eraelu, siis ta läks oma pikaajalisest abikaasast Ljudmila Putinast 2014 lahku. Neil on kaks täiskasvanud tütart, Maria ja Jekaterina.

Selle aasta alguses hakkas Venemaa kõmumeedias levima teade, et Putinil on veel kolmas tütar, kelle nimi on Maria Vorontsova.

Veel on väidetud, et Putinil on salasuhe endise iluvõimleja Alina Kabajevaga, kellega tal samuti olevat veel paar last.